Danuta Rinn: Kinga Rusin to jej chrześnica. Jak się okazuje piosenkarka znana z takich hitów jak: „Gdzie ci mężczyźni” czy „Tyle wdzięku” ma specjalne miejsce w życiu gwiazdy TVN. Historia tej relacji sięga lat sześćdziesiątych. Nikt się nie spodziewał, że łączy je tak niezwykła więź.

Danuta Rinn w latach 60. poznała Marię Rusin (matkę Kingi). Panie szybko się zaprzyjaźniły, a kiedy Maria urodziła córkę  nie było wątpliwości, kto będzie najlepszą kandydatką na matkę chrzestną dla malutkiej Kingi. Kinga Rusin: Danuta Rinn była dla dziennikarki ważną osobą w życiu. Jak rozwijała się wyjątkowa relacja między Kingą i Danutą? Jaką rolę piosenkarka odegrała w życiu prezenterki TVN?

Danuta Rinn: Trudne życie osobiste

Artystka niestety w życiu osobistym nie odnosiła takich sukcesów jak na scenie. Matka chrzestna Kingi Rusin była dwukrotnie zamężna, kolejno z Andrzejem Rynduchem i Bogdanem Czyżewskim. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. Danuta Rinn dodatkowo chorowała na otyłość i cukrzycę. W swoich piosenkach z humorem podchodziła do swojego problemu otyłości, śpiewając „Kto ma tyle wdzięku co ja?”. Jak się okazało w życiu prywatnym nie było jej już tak łatwo żyć z otyłością.

Danuta Rinn: Kinga Rusin wspomina ciotkę

– Całe życie walczyła z kompleksem, którym była nadwaga. Zrobiła z tego wielki atut, śpiewała Kto ma tyle wdzięku, co ja czy Gdzie ci mężczyźni?. Pamiętam dobrze rozmowy z ciocią. Wszyscy uważali, że to nie jest dla niej problem, bo przecież potrafiła się z tego śmiać. A ja wiedziałam, że był… – powiedziała Kinga Rusin w rozmowie z Rewią.

Pamiętacie hity Danuty Rinn?

ZOBACZ GALERIĘ:

Danuta Rinn: Kinga Rusin
Instagram.com

Danuta Rinn była matką chrzestną Kingi Rusin. Na zdjęciu powyżej zdjęcie małej Kingi z Danutą Rinn (po prawej stronie) oraz mamą Marią (po lewej stronie).

Danuta Rinn: Kinga Rusin
Instagram.com

Danuta Rinn była jedną z większych gwiazd polskiej estrady lat 70. Jej przeboje: „Gdzie ci mężczyźni” czy ” Tyle wdzięku” są pamiętane do dziś.

Danuta Rinn: Kinga Rusin
Instagram.com

Kinga była w bardzo zażyłej relacji z Danutą Rinn. Piosenkarka nie miała dzieci, więc Kingę traktowała jak własne dziecko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
  2. Agnieszka Kaczorowska poznała już płeć dziecka. Teraz zastanawia się nad imieniem
  3. Gdzie mieszka Dawid Podsiadło? Piosenkarz pochwalił się mieszkaniem
  4. Córka Kasi Kowalskiej lubi eksperymentować z wizerunkiem. Wzbudza wiele kontrowersji

źródło: gwiazdy.wp.pl

1
2
3
Poprzedni artykułIle wzrostu ma Doda? Artystka jest bardzo drobna
Następny artykułW czym zagrała Anna Przybylska? Lista filmów z udziałem pięknej aktorki
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.