Danuta Stenka: córki aktorki są jej wielką dumą. Chociaż obie są dorosłe, Stenka nadal niepokoi się o Paulinę i Wiktorię. Szczególnie że jedna z nich pomaga chorym dzieciom z domu dziecka. Potrzeba niesienia wsparcia zaprowadziła młodą kobietę aż do Azji. To niesamowita historia!

Niewielu artystów może poszczycić się tak udanym związkiem, co Stenka. Danuta Stenka: córki stanowią owoc ponad trzydziestoletniego małżeństwa aktorki z Januszem Grzelakiem. Zawsze podkreślała, że mężczyzna jest dla niej ogromnym wsparciem i najlepszym przyjacielem. Nic dziwnego, że Paulina i Wiktoria wyrosły na wartościowe kobiety, które idą za głosem serca i nie boją się realizować swoich marzeń. Szczególnie pasja jednej z córek budzi dumę, ale i poważne obawy rodziców. Czy stanie także na drodze jej związkowi?

Danuta Stenka: córki aktorki idą w jej ślady?

Córki Danuty Stenki dzieli sześcioletnia różnica wieku. Podczas gdy osiemnastoletnia Wiktoria dopiero staje przed wyborem ścieżki zawodowej, Paulina doskonale wie, czemu pragnie poświęcić życie. Młoda kobieta pragnie nieść pomoc dzieciom.

Jak informuje portal plotek.pl, rodzice od najmłodszych lat przykładali wielką wagę do edukacji córek. Zapisali obie siostry do prywatnej szkoły w podwarszawskim Legionowie i na liczne zajęcia pozalekcyjne. Starsza z dziewcząt zdecydowała się kontynuować edukację na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i jest absolwentką psychologii klinicznej.

Paulina opiekuje się chorymi dziećmi i podopiecznymi domów dziecka, a kilka lat temu zdecydowała się na odważny krok. Za zaoszczędzone pieniądze wyjechała do Indii, gdzie pracowała jako nauczycielka najmłodszych mieszkańców slumsów w Delhi. Planowała również podróż do Nepalu, żeby pomagać tamtejszym sierotom – w tym celu zorganizowała nawet internetową zbiórkę.  

Młoda kobieta od lat pozostaje w związku z Michałem, który podziela jej pasję do podróżowania. Jest także wielkim pasjonatem teatru, jednak nie planuje związać z nim ścieżki zawodowej. Paulina i Michał mają nawet planować ślub, a mężczyzna cieszy się sympatią przyszłych teściów. Na drodze do szczęścia stoi rzekomo tryb życia Pauliny, dla której priorytetem pozostaje pomoc innym. Jednak ile jest prawdy w tych plotkach wiedzą jedynie sami narzeczeni. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

danuta stenka córki
fot. screen z youtube.com

Danuta Stenka: córki aktorki są jej wielką dumą. Czym się zajmują?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMeghan Markle udaje ciążę? Internauci twierdzą, że mają kolejny dowód
Następny artykułIle lat ma Joanna Trzepiecińska? Czas się dla niej zatrzymał
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.