Danuta Stenka z mężem jest szczęśliwa od lat! Małżeństwo gwiazdy trwa już długo, a para jest w sobie zakochana, jakby poznali się wczoraj. Mojego męża wygrałam na loterii – wyznaje aktorka.

Gwiazda ekranu rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak jej małżeństwo jest naprawdę wyjątkowe. Danuta Stenka z mężem poznali się lata temu w Toruniu. Od razu między nimi zaiskrzyło! W tym roku będą świętować 30. rocznicę ślubu.

Danuta Stenka z mężem. Jak się poznali?

Aktorka jest u boku swojego męża najszczęśliwsza pod słońcem. Jak się poznali? Podczas festiwalu teatralnego w Toruniu oboje przyjechali zaprezentować się ze swoimi spektaklami. Dość szybko wpadli sobie w oko. Już po kilku minutach znajomości, aktor zaproponował nowej znajomej wspólne wakacje! Danuta Stenka nie była zachwycona, a wręcz bardzo ją to zdenerwowało.

– Wkurzył mnie wtedy strasznie! Smukły, wysoki, wyglądał wtedy na nie więcej niż osiemnastkę. Zdenerwował mnie, tym bardziej że wpadł mi w oko. Pomyślałam – nie będziesz mi tu, synu, urządzał życia. Uznałam, że jego bezczelność i tupet przekraczają wszelkie granice – wyznała aktorka na łamach pisma Rewia.

Danuta Stenka: mąż poświęcił dla niej wiele

Bezczelność jednak się opłaciła – nowy kolega, Janusz Grzelak na tyle zapadł aktorce w pamięć, że nie mogła przestać o nim myśleć. Wkrótce zgodziła się na wspólny wyjazd na wakacje. Wtedy już wiedzieli, że są sobie pisani!

Po skończeniu studiów oboje zamieszkali w Poznaniu. Tam pracowali, każde w innym teatrze. Nie chcieli mieszać prywatności z życiem zawodowym. Po jakimś czasie Stenka dostała propozycję pracy w Warszawie. Zgodnie stwierdzili, że taka okazja nie może się zmarnować. Choć tęsknota była wielka, udało im się wypracować kompromis. 

Kim jest Janusz Grzelak?

Janusz Grzelak, gdy poznał Danutę Stenkę był aktorem. Kiedy jednak gwiazda zaczęła dostawać propozycje pracy w innym mieście, jej ukochany postanowił poświęcić się dla dobra rodziny i zmienić branżę! Obecnie zajmuje się finansami.

W tym roku Danuta Stenka z mężem będą świętować 30 rocznicę ślubu! Para nawet po tylu latach jest w siebie zapatrzona. Aktorka często podkreśla, że jej małżeństwo jest naprawdę wspaniałe, pełne zrozumienia i wzajemnego wsparcia. Gratulujemy tak wspaniałego związku!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

youtube.com @Plejada

Danuta Stenka z mężem są szczęśliwi już od 30 lat!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMąż gwiazdy „M jak Miłość” miał poważny wypadek. Od 18 lat jeździ na wózku
Następny artykułGrażyna Torbicka w młodości. Ma 60 lat, a wciąż zachwyca: „Jest Pani jak wino”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.