Danuta Wałęsa zdradziła prawdę na temat wieloletniego związku z Lechem Wałęsą. Nad małżeństwem Wałęsów pojawiły się czarne chmury, a to wszystko przez najnowszy nałóg byłego Prezydenta. – Nie jest i nie było lekko — żali się Danuta Wałęsa.

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa w listopadzie tego roku będą obchodzić okrągłą 50. rocznicę swojego ślubu, jednak w małżeństwie byłego Prezydenta nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Jego małżonka, Danuta Wałęsa w rozmowie z Newsweekiem żali się, że mąż nie ma dla niej czasu i popada w nowy nałóg.

Lech Wałęsa: kryzys w małżeństwie

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa są małżeństwem od listopada 1969 roku, więc już niedługo będą mogli pochwalić się 50. rocznicą ślubu. Wydaje się jednak, że ich małżeństwo przechodzi kryzys. Danuta Wałęsa w rozmowie z Newsweekiem pożaliła się na męża, który wcale nie ma dla niej czasu.

– Powiem tak z ręką na sercu, do mojego męża nie można teraz dotrzeć. Jak zaczął się tak angażować w ten komputer, to bardzo walczyłam. Płakałam, krzyczałam, tłumaczyłam. Wchodziłam do gabinetu i mówiłam: Patrz, jak to nasze życie wygląda! Ty siedzisz w internecie, a ja co?– zwierzyła się Danuta Wałęsa.

Dantura Wałęsa o mężu

Z doniesień Danuty Wałęsy wnioskujemy, że Lech Wałęsa jest niemalże uzależniony od komputera, przy którym spędza całe dnie. Żona byłego Prezydenta starała się nakłonić męża do zmiany trybu życia, miała nadzieje, że będą spędzać więcej czasu razem. Jednak Lech Wałęsa coraz bardziej pogrąża się w nałogu.

– Nie chce, bo jemu jest dobrze tak, jak jest. Wcześnie wstaje, po szóstej już jest na dole. Kiedyś robiłam mu śniadanie, ale teraz sam sobie robi i idzie do gabinetu obok. Nieraz cały dzień się nie widzimy — wyznała zasmucona Danuta Wałęsa.

Żona Lecha Wałęsy nie szczędziła chłodnych słów wobec męża, dodała, że Lech Wałęsa nigdy nie wyznał jej miłości. Jak myślicie, czy uda im się naprawić kryzys w związku? Bardzo na to liczymy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Lech Wałęsa
wikipedia.org

Lech Wałęsa nie ma ostatnio czasu dla żony.

Lech Wałęsa
wikipedia.org

Danuta Wałęsa w rozmowie z Newsweekiem żali się na męża.

Lech Wałęsa
wikipedia.org

Danuta Wałęsa donosi, że mąż ciągle siedzi przed komputerem.

Lech Wałęsa
wikipedia.org

Lech Wałęsa jest uzależniony od Internetu.

Lech Wałęsa
wikipedia.org

Danuta Wałęsa dodaje, że mąż nigdy nie wyznał jej miłości. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
  4. „Zakochałam się w koleżance z pracy. Mam męża i dziecko, nie wiem, co robić”
  5. Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

 

Poprzedni artykułHoroskop grecki. Z którym z greckich bogów połączyły cię gwiazdy?
Następny artykułZwierzęce wzory to hit sezonu. 5 elementów garderoby, które musisz mieć