Danuta Wałęsa opowiedziała o swojej młodości u boku byłego prezydenta. Przyznaje, że przeżyła wiele i dopiero po latach poczuła się naprawdę wolna. Jak wyglądało jej życie? Nie do końca tak, jak wielu mogłoby się wydawać: Wszystkiego miałam dużo: dzieci, kłopotów i roboty — mówiła dla Newsweeka.

Danuta Wałęsa zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia. Nie wahała się szczerze opowiedzieć o prywatnych sprawach. Otwarcie mówiła, że nie wszystko układało się idealnie, a jej związek z Lechem Wałęsą jest dość skomplikowany. W książce Marzenia i tajemnice rozprawiła się z przeszłością.

Danuta Wałęsa o życiu z Lechem

Danuta Wałęsa przez wiele lat znajdowała się w cieniu słynnego męża. Gdy Lech pracował na tytuł legendy Solidarności, a później sprawował urząd prezydenta, ona w milczeniu znosiła wszelkie niedogodności. Dopiero w 2011 zabrała głos w swojej książce, gdzie opowiedziała o relacjach z mężem. Okazało się, że choć mieszkają w jednym domu, to każde z nich ma własne życie.

Gdy Lech Wałęsa zaczął spędzać czas przy komputerze, żona niemal zupełnie przestała mieć z nim kontakt. Mówił jej wtedy, że jeśli chce z nim rozmawiać, to powinna połączyć się z nim na Skype. Nigdy nie mogłaby się na to zgodzić. Bywały dni, że w ogóle się nie widywali. Od początku małżeństwa mieli problem z komunikacją. To znajomi powiedzieli jej, że mąż zamierza kandydować na urząd prezydenta.

Danuta Wałęsa: młodość wspomina dobrze

Choć młodość spędziła w cieniu ukochanego i to na nią spadały obowiązki dnia codziennego, przeżyła też wiele wspaniałych chwil, których nigdy nie zapomni. Twierdzi, że miała bardzo udane życie i niczego nie żałuje.

– Miałam też dużo przyjemności. Odbierałam Nobla, poznałam Ojca Świętego Jana Pawła II. A teraz jestem wolna — mówiła dla Newsweeka.

Nie narzeka, choć nigdy nie usłyszała, że Lech ją kocha. Wszystkie kwiaty, które jej przynosił, sam dostawał od innych ludzi. Ich syn Jarosław twierdzi, że bez mamy rodzina by się załamała. Ona zdaje sobie sprawę, że jest doceniana, dlatego znosi wszelkie niedomówienia.

 ZOBACZ ZDJĘCIA DANUTY WAŁĘSY:

DANUTA wałęsa
fot. screen YouTube TelewizjaPolvision

Danuta Wałęsa opowiedziała, jak wyglądało jej życie w młodości.

danuta wałęsa
fot. screen YouTube INTERIA.TV

Żona Lecha Wałęsy zmagała się z wieloma trudnościami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor przebywa na oddziale neurochirurgii
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

Źródło: Newsweek, Marzenia i tajemnice

Poprzedni artykułChciała tylko zrobić sobie paznokcie. Gdy zobaczyła, co kosmetyczka robi na podłodze, natychmiast wybiegła z salonu
Następny artykułKomu pasują spodnie boyfriend? Sprawdź jak i z czym je nosić