Danuta Wałęsa: Agata Duda została przez nią ostro skrytykowana. Była prezydentowa nie bała się zdradzić, co naprawdę myśli o swojej następczyni. Jej słowa przejdą do historii!

Agata Duda jest jedną z niewielu pierwszych dam, które tak wzbraniają się przed zawieraniem głosu w politycznych i społecznych sprawach. Wiele osób wypowiedziało się już na ten temat, jednak żona Andrzeja Dudy jest konsekwentna w swojej postawie. Do grona komentujących jej zachowanie dołączyła także Danuta Wałęsa: Agata Duda została przez nią surowo oceniona.

Danuta Wałęsa: Agata Duda jaką jest Pierwszą Damą?

Choć Agata Duda udziela się charytatywnie i podróżuje po całej Polsce, by spotykać się z obywatelami, nie udziela się zbytnio, by nie powiedzieć wcale, w sprawach społeczno-politycznych. Pierwsza Dama unika opowiadania się po którejkolwiek ze stron, co nie uszło uwadze nie tylko obywateli, ale także rządzących. Wiele osób skomentowało już postawę Dudy, ostatnio nie powstrzymała się przed tym także Danuta Wałęsa.

Była pani prezydentowa pojawiła się jakiś czas temu na spotkaniu autorskim w Rybniku i choć początkowo nie chciała poruszać wątków politycznych, nie udało jej się ominąć tematu Agaty Dudy. Wtedy żona Lecha Wałęsy wyznała, co tak naprawdę myśli o jej postawie.

Danuta Wałęsa o Agacie Dudzie

Była Pierwsza Dama za swojej kadencji nie stroniła od aktywności społecznej. Często wypowiadała się na tematy ważne dla społeczeństwa. Danuta Wałęsa: Agata Duda powinna być według niej dużo bardziej aktywna w prawach społecznych.

– Obecna pani prezydentowa powinna się angażować, szczególnie na rzecz kobiet. Dziennikarze ją pytają, a ona ucieka, a przecież jest wykształcona i zna wiele języków. Powinna przekazywać swoje opinie, a także opinie różnych środowisk – np. nauczycieli – przekazywać mężowi. Mamy prezydenta i prezydentową, ale tylko na papierze – cytuje Wałęsę Plotek.

Dodała także, że bardzo niepokoi ją to, jak dział obecny rząd. Przyznała, że w obecnych czasach czuje się gorzej niż za komuny i że jeśli powstanie jakaś demonstracja antyrządowa ona stanie w pierwszym rzędzie. Jak myślicie, czy Agata Duda słyszała słowa Danuty Wałęsy? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lech wałęsa
youtube.com @
TelewizjaPolvision

Danuta Wałęsa: Agata Duda powinna lepiej pełnić swoje obowiązki?

agata duda strajk
Fot.youtube.com

Była Pierwsza Dama nie jest zadowolona ze swojej następczyni.

danuta wałęsa: agata duda
commons.wikimedia.org

Jej zdaniem Agata duda powinna się częściej wypowiadać na ważne społecznie tematy.

agata duda w przezroczystej sukience
fot. screen z youtube.com @Blogpressportal

Pierwsza Dama konsekwentnie unika politycznych i społecznych działań.

danuta wałęsa: agata duda
youtube.com @INTERIA.TV

Danuta Wałęsa od lat aktywnie udziela się społecznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rewolucja w sklepach! Wiele osób mocno się zdziwi
  2. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  3. Piotr Woźniak-Starak zastawił dom, by sfinansować film ”Bogowie”. Nie wiedział o tym nawet reżyser
  4. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  5. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  6. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułMarta Kaczyńska opublikowała zdjęcie mamy z dzieciństwa. To dla niej ważna data
Następny artykułKot z niesamowitymi oczami. Jego wygląd robi zamieszanie w internecie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.