Lech Wałęsa: żona zdradza prawdę na temat ich wieloletniego związku. Nad małżeństwem Wałęsów pojawiły się czarne chmury, a to wszystko przez najnowszy nałóg byłego Prezydenta. – Nie jest i nie było lekko — żali się Danuta Wałęsa.

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa w listopadzie tego roku będą obchodzić okrągłą 50. rocznicę swojego ślubu, jednak w małżeństwie byłego Prezydenta nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Jego małżonka, Danuta Wałęsa w rozmowie z Newsweekiem żali się, że mąż nie ma dla niej czasu i popada w nowy nałóg.

Lech Wałęsa: kryzys w małżeństwie

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa są małżeństwem od listopada 1969 roku, więc już niedługo będą mogli pochwalić się 50. rocznicą ślubu. Wydaje się jednak, że ich małżeństwo przechodzi kryzys. Danuta Wałęsa w rozmowie z Newsweekiem pożaliła się na męża, który wcale nie ma dla niej czasu.

– Powiem tak z ręką na sercu, do mojego męża nie można teraz dotrzeć. Jak zaczął się tak angażować w ten komputer, to bardzo walczyłam. Płakałam, krzyczałam, tłumaczyłam. Wchodziłam do gabinetu i mówiłam: Patrz, jak to nasze życie wygląda! Ty siedzisz w internecie, a ja co?– zwierzyła się Danuta Wałęsa.

Lech Wałęsa ma nowy nałóg

Z doniesień Danuty Wałęsy wnioskujemy, że Lech Wałęsa jest niemalże uzależniony od komputera, przy którym spędza całe dnie. Żona byłego Prezydenta starała się nakłonić męża do zmiany trybu życia, miała nadzieje, że będą spędzać więcej czasu razem. Jednak Lech Wałęsa coraz bardziej pogrąża się w nałogu.

– Nie chce, bo jemu jest dobrze tak, jak jest. Wcześnie wstaje, po szóstej już jest na dole. Kiedyś robiłam mu śniadanie, ale teraz sam sobie robi i idzie do gabinetu obok. Nieraz cały dzień się nie widzimy — wyznała zasmucona Danuta Wałęsa.

Żona Lecha Wałęsy nie szczędziła chłodnych słów wobec męża, dodała, że Lech Wałęsa nigdy nie wyznał jej miłości. Jak myślicie, czy uda im się naprawić kryzys w związku? Bardzo na to liczymy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest mąż Bogumiły Wander? Przystojny kapitan do dziś budzi zainteresowanie kobiet
  2. Irena Santor dowiedziała się, że ma raka piersi i zrobiła awanturę w szpitalu. „Powiedziałam, żeby mnie natychmiast zoperowali”
  3. Kiedyś Agnieszka Wróblewska była największą gwiazdą TVN-u. Co się z nią stało?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Lech Wałęsa
wikipedia.org

Lech Wałęsa nie ma ostatnio czasu dla żony.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSyn Haliny Frąckowiak miał trudne dzieciństwo. Zrezygnował z nazwiska ojca
Następny artykułBeata Tyszkiewicz czuje się znacznie lepiej. Wróci do ”Tańca z Gwiazdami”?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.