Danuta Wałęsa zdobyła się na niecodzienne wyznanie i zdecydowała się opowiedzieć prawdę o swoim małżeństwie z prezydentem Wałęsą. Razem tworzą legendarny duet, który wydaje się związkiem idealnym, ale czy do końca tak jest? Była pierwsza dama nie szczędzi gorzkich słów pod adresem małżonka. – Moje małżeństwo trwało tylko 11 lat -wyznaje. Co miała na myśli żona Lecha Wałęsy?

Całe życie stała w cieniu męża, jednak od dobrych kilku lat to ona wychodzi przed szereg. Od czasu wydania swojej biografii w 2011 roku, regularnie udziela się w mediach opowiadając o różnych akacjach społecznych, a także o swoim życiu u boku Wałęsy. Tym razem zdobyła się na mocne wyznanie, zdradzając prawdę na temat swojego małżeństwa. Lech Wałęsa nie będzie zadowolony.

Danuta Wałęsa o swoim małżeństwie

Danuta Wałęsa i Lech Wałęsa w listopadzie będą świętowali swoją 50-rocznicę ślubu. To imponujący wynik, a ich związek sprawia wrażenie idealnego, jednak prawda jest zgoła inna. Żona Wałęsy w jednym z wywiadów wypomina mężowi brak zainteresowania, co więcej zaznacza, że tak naprawdę jej małżeństwo trwało zaledwie 11 lat. Dlaczego?

– Moje małżeństwo tak naprawdę trwało 11 lat... A potem w nasze życie rodzinne weszła polityka, weszli inni ludzie, wielka historia. (…) Pamiętam, jak kilka dni po zakończeniu strajku w 1980 roku przenieśliśmy się na Zaspę. Zauważyłam wtedy, że jako rodzina jesteśmy już gdzieś daleko. I tak jest do tej pory. On jest, ale praktycznie go nie ma – wyznaje Danuta Wałęsa na łamach Faktu

 

Jakim mężem jest Lech Wałęsa?

Lech Wałęsa przysłużył się naszej wolności jak mało kto, a przez wielu jest uważany za największą ikonę Solidarności. Jak się okazuje, w życiu Lecha Wałęsy najważniejsza jest polityka, komputer i internet. A czy jest w nim miejsce dla żony i dzieci? Danuta Wałęsa wyznaje, że rodzina nigdy nie była najważniejszą wartością w jego życiu, co więcej była pierwsza dama wypomina mężowi, że ten nigdy nie doceniał jej zaangażowania i pomocy w akcjach politycznych. 

– To polityka stała się dla męża najważniejsza. A później komputer, Internet… Natomiast dla mnie zawsze ważna była rodzina. Pomagałam mężowi w polityce, ale uważałam, że ważne są dzieci – wyznaje Danuta Wałęsa – On po Sierpniu 80. niemal nigdy tego nie zauważył. Uważał, że tylko jego praca, jego poświęcenie dla Polski są ważne. A gdzie jego poświecenie dla rodziny?! Dla mojego męża rodzina nie była najważniejsza. W każdym razie nigdy tego nie powiedział, nie okazał. 

Danuta Wałęsa po wielu latach milczenia zdecydowała się opowiedzieć o ciemnych stronach bycia żoną legendarnego polityka. Jesteście zaskoczeni?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Danuta Wałęsa
fot. screen z youtube.com Xiegarnia.pl

Danuta Wałęsa zdecydowała się na niecodzienne wyznanie. 

Danuta Wałęsa
fot. facebook.com Lech Wałęsa

Opowiedziała o ciemnych stronach życia u boku Lecha Wałęsy.

Danuta Wałęsa
youtube.com @Plejada

Mężowi zarzuca brak zainteresowania i zaangażowania w rodzinę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać
  2. Agnieszka Kotulanka w młodości. Aktorka była piękna i miała u stóp cały świat
  3. Żona Jurka Owsiaka wyjawiła, kto miał zastąpić go w WOŚP. Jej słowa są niezwykle poruszające
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródło: fakt24.pl

Poprzedni artykułMarcelina Zawadzka pochwaliła się mamą i siostrami. Cztery piękne kobiety!
Następny artykułTriki makijażowe, które zmienią twoje życie. 8 rewolucyjnych wskazówek na lato
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.