Daria Górka, dziennikarka TVN24, urodziła! Nieco ponad rok temu wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, a teraz na Instagramie podzieliła się kolejną radosną nowiną. Internauci prześcigają się w składaniu gratulacji świeżo upieczonym rodzicom! Mamy pierwsze zdjęcia i znamy płeć dziecka. Jak ma na imię?

Daria Górka, reporterka programu Czarno na białym po raz pierwszy została mamą! Wspaniałą nowiną podzieliła się dopiero kilka dni po porodzie. Ogromne zainteresowanie internautów sprawiło, że szczęśliwa kobieta zdradziła już kilka informacji na temat swojej pociechy. Jak się dziś czuje?

Daria Górka urodziła

Gwiazda stacji informacyjnej pochwaliła się, że została mamą. Pierwsze dziecko urodziła dziecko swojemu niedawno poślubionemu mężowi Markowi. Wcześniej dzieliła się z internautami ciążowymi fotografiami i informowała między innymi o ciążowych zachciankach czy babyshower zorganizowanym w ogrodzie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie malutkiej dłoni chwytającej palca mamy i podpisała je w uroczy sposób.

Te małe paluszki mają już sześć dni! Nowy człowiek przyszedł na świat — napisała.

Radosna nowina szybko obiegła media społecznościowe. Daria Górka urodziła chłopca czy dziewczynkę? Dziennikarka, zapytana przez jedną z internautek, zdradziła, że urodziła córeczkę! Dziewczynka ma już niemal tydzień i jest całym światem dla dumnych rodziców, którzy z niecierpliwością oczekiwali jej przyjścia na świat.

Jak ma na imię córka Darii Górki?

Córka Darii Górki ma na imię Amelia. To piękne imię wspólnie wybrali rodzice. Urocze zdjęcia dziewczynki zachwyciły internautów, którzy zostawiali mnóstwo komentarzy. Takiego zainteresowania nie wywołało dotąd żadne ze zdjęć Darii Górki!

– Serdeczne gratulacje! Macierzyństwo to najpiękniejsza przygoda życia!

– Gratulacje! A teraz dużo wypoczynku i jeszcze więcej radości!

Pisali obserwatorzy reporterki. Świeżo upieczona mama pokazała też zdjęcie z rodzinnego spaceru, wygląda na to, że zarówno ona, jak i Amelia czują się doskonale. To wyjątkowy rok dla dziennikarki. W czerwcu obchodziła pierwszą rocznicę ślubu, a niedawno świętowała 6-lecie pracy w TVN! Redakcja lelum.pl przyłącza się do gratulacji internautów i życzy dużo zdrowia całej rodzinie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

daria górka
instagram.com/gorka_daria

Daria Górka pokazała urocze zdjęcie swojej córeczki!

DARIA GÓRKA
instagram.com/gorka_daria

Świeżo upieczona mama nigdy nie była bardziej szczęśliwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Ida Nowakowska planuje karierę w Polsce, co z jej życiem w USA? Szczery wywiad gwiazdy
  3. Anna Popek zmagała się z poważną chorobą. „Zasypiałam z myślą, czy się obudzę”
  4. Aleksander Kwaśniewski podczas spotkania z Elżbietą II usłyszał z jej ust coś niezwykłego. Niewiele osób dostąpiło takiego zaszczytu
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury
Poprzedni artykułZnaki zodiaku najwierniejszych mężczyzn. Oni nigdy cię nie zdradzą
Następny artykułDziewczynka uciekała przed grupą agresywnych mężczyzn. Wtedy na horyzoncie pojawiło się stado lwów, finał mógł być tylko jeden
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.