Daria Widawska: chora aktorka musiała spędzić kilka miesięcy w szpitalnym łóżku. Do dziś nie wie, na co chorowała. Tamte wydarzenia zmieniły jej podejście do życia i sposób patrzenia na rzeczywistość: Coś mnie dopadło. Ale mam wrażenie, że przyszło po coś. Wstrząsające wspomnienia gwiazdy serialu W rytmie serca. Co się z nią działo?

Przez wiele miesięcy fani aktorki drżeli z niepokoju o jej stan zdrowia. Do mediów docierały kolejne coraz bardziej makabryczne informacje, a chora Daria Widawska nie zdawała sobie sprawy, dlaczego spotkało ją takie nieszczęście. Czas spędzony pod opieką lekarzy sprawił, że dzisiaj gwiazda polskich seriali inaczej postrzega życie. Jak Widawskiej udało się przetrwać te straszne chwile? Kto najbardziej wspierał aktorkę w chorobie? To może spotkać każdego z nas!

Daria Widawska: chora aktorka trafiła do szpitala. Co się stało?

Daria Widawska udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, co się działo z nią w ciągu kilku miesięcy. Aktorka nie ukrywała, że jej schorzenie było naprawdę poważne. Nic nie zapowiadało, że stan zdrowia ulegnie gwałtownemu pogorszeniu. Szczególnie że zazwyczaj gwieździe udawało się obyć bez konieczności wizyty u lekarza.

Daria Widawska: chora aktorka poprzedniego dnia wróciła z planu serialu 39 i pół. Chociaż jeszcze przed zaśnięciem czuła się całkiem dobrze, rano obudziła się już w kiepskim stanie. Okazało się, że ma powiększone węzły chłonne i bolące gardło. Zdecydowała się jak najszybciej udać do lekarza, który zalecił pacjentce zażywanie antybiotyku. Panował akurat okres świąteczny, więc do gwiazdy i jej męża przyjechała rodzina, żeby wspólnie cieszyć się Bożym Narodzeniem. Bliscy zwrócili uwagę, że Widawska wyglądała na coraz bardziej chorą

Ponieważ leki nie pomagały, a chora Daria Widawska powoli traciła kontakt z rzeczywistością, już pierwszego dnia świąt została pacjentką oddziału zakaźnego. W noc sylwestrową aktorce wycięto woreczek żółciowy. Wydawało wtedy, że lada dzień zostanie wypisana ze szpitala. Niestety, ostatecznie przyszło jej leżeć jeszcze trzy miesiące. 

Na co chorowała Daria Widawska?

Daria Widawska do dziś nie wie, co wpłynęło na tak nagłe pogorszenie się jej stanu zdrowia. Chociaż lekarze dołożyli wszelkich starań, by uratować pacjentkę, nie udało im się postawić diagnozy. 

Na szczęście gwiazda mogła liczyć na wsparcie rodziny, a szczególnie męża – Michała Jarosińskiego. Ostatecznie leżała w szpitalu aż do marca. W obawie, że choroba wróci, zdecydowała się na wykonanie szczegółowych badań. Daria Widawska nie ukrywa, że tamte wydarzenia zmieniły jej życie.

– Coś mnie dopadło. Ale mam wrażenie, że przyszło po coś. Może żebym zwolniła w życiu, zastanowiła się nad sobą? […] Żyłam sobie z dnia na dzień i bardzo dobrze się z tym czułam – czytamy na party.pl

Daria Widawska: chora aktorka przeszła naprawdę straszne chwile. Na szczęście przekonała się, że nawet w najgorszej sytuacji może liczyć na wsparcie rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Daria Widawska: chora
fot. filmpolski.pl

Daria Widawska: chora aktorka spędziła kilka miesięcy w szpitalu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułLabradoodle to piesek, który wygląda jak żywy miś. Jest przesłodki
Następny artykuł44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.