Dariusz Gnatowski nie żyje. Ta informacja wstrząsnęła całą Polską. Aktor znany głównie z roli Arnolda Boczka w serialu pt. Świat według Kiepskich przez wiele lat zmagał się z poważną chorobą, o której wielokrotnie się wypowiadał. Natomiast mało kto miał świadomość, że artyście groziła amputacja.

Jakiś czas temu Dariusz Gnatowski udzielił bardzo szczerego wywiadu dla Super Expressu. Aktor wypowiedział się wówczas na temat swojej uciążliwej choroby, która przez lata nie dawała mu spokoju. Mało brakowało, a doprowadziłaby do konsekwencji w postaci amputacji kończyny.

Dariusz Gnatowski śmierć

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października w wieku 59 lat. Jak poinformowało rmf24.pl aktor zmagał się z poważnym zapaleniem płuc oraz problemami z oddychaniem. Jako pierwszy informację o śmierci aktora podał Marcin Mikos zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Był okres, w którym Dariusz Gnatowski nie chciał rozmawiać z mediami o swojej ciężkiej chorobie. Aktor w ostatnich latach przeszedł bardzo dużą metamorfozę i gołym okiem było widać jego utratę wagi. Okazało się, że miało to podłoże chorobowe.

Jakiś czas temu Dariusz Gnatowski podzielił się kilkoma słowami na temat swojej choroby. Aktor cierpiał na cukrzycę typu 2. Odtwórca roli Arnolda Boczka w serialu Świat według Kiepskich przyznał, że był taki okres, w którym przez cukrzycę był bardzo blisko amputacji nogi.

Wszystko miało zacząć się bardzo niepozornie, ponieważ od skaleczenia się w nogę. Na całe szczęście w miarę szybko miał otrzymać specjalistyczną pomoc lekarską. Niestety jak podaje portal gala.pl, w najgorszym momencie choroby aktor miał poruszać się nawet za pomocą wózka inwalidzkiego. 

Po jakimś czasie Dariusz Gnatowski został skierowany na rehabilitację, po której udało mu się uzyskać pełną sprawność fizyczną i mógł wrócić do pracy, która jak wiadomo, była pełna sukcesów.

  1. Dariusz Gnatowski miał jedno, wielkie marzenie. Było związane z jego przepiękną córką
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, „Boczek” z Kiepskich
  3. Nagła wiadomość w sprawie zmiany obostrzeń. ”Gazeta Wyborcza” ujawnia, co może nas czekać

Dariusz Gnatowski choroba

Przy okazji udzielanego wywiadu Dariusz Gnatowski postanowił udzielić także kilku informacji na temat przebiegu choroby. Powiedział również, czego cukrzyca go nauczyła:

–  Gdy jest się zdrowym i nie trzeba ciągle chodzić do lekarzy, problemy innych są nam odległe. Przebudzenie następuje, gdy zaczynają się kłopoty ze zdrowiem. Tak było ze mną. Przez większość życia nie chorowałem – mówił Dariusz Gnatowski w rozmowie z Super Expressem.

Niestety, ale życie nie oszczędzało niezwykle sympatycznego i charyzmatycznego aktora. Odtwórca roli Arnolda Boczka w serialu pt. Świat według Kiepskich przyznał, że nawet przeziębienia go nie omijały, a następnie wyszło najgorsze:

– Nawet przeziębienia mnie omijały. Aż w pewnym momencie okazało się, że mam cukrzycę, która rozwijała się w moim organizmie przez lata. Gdy pojawiły się powikłania i trafiłem do szpitala, zobaczyłem, ilu ludzi każdego dnia bardzo cierpi – wyznał Dariusz Gnatowski.

Produkcja serialu Świat według Kiepskich od jakiegoś czasu jest wstrzymana ze względu na pandemię koronawirusa, jednak po śmierci aktora popularny sitcom serialu nie będzie już taki sam. Rodzinie zmarłego przesyłamy najserdeczniejsze kondolencje.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

dariusz gnatowski
fot. Jan BIELECKI/East News

Dariusz Gnatowski przyznał w rozmowie z Super Expressem, że w pewnym okresie swojego życia groziła mu nawet amputacja nogi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Świetne wieści od PKO BP. Cieszyć mogą się również klienci innych banków
  2. Dariusz Gnatowski nie żyje, wszyscy znaliśmy go z roli „Boczka” ze „Świata według Kiepskich”. Kiedyś prowadził „Przewodnik Włóczykija”
  3. Gratulacje, Magda Gessler została babcią. Znamy płeć maleństwa, cudowna nowina obiegła Polskę
  4. Z ostatniej chwili: niestety, nie żyje Jadwiga Sienkiewicz
  5. Zrobił test na koronawirusa. Dostał rachunek i nogi się pod nim ugięły, nie mógł uwierzyć
  6. Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystko
  7. Branża handlowa postuluje o czasowe zniesienie zakazu handlu w niedziele. Wszystko, by rozłożyć weekendowy ruch na 2 dni

Źródło: gala.pl

Poprzedni artykułDariusz Gnatowski miał jedno, wielkie marzenie. Było związane z jego przepiękną córką
Następny artykułTragiczna wiadomość dla rodziców niemowlaków. Nikt nie spodziewał się wstrząsającej prawdy
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl