Dawid Kwiatkowski: dziewczyna bożyszcza nastolatek wyjechała z nim na wakacje? Gwiazdor pokazał ich intymne zdjęcie i wywołała burzę w polskim internecie. Czyżby najbardziej pożądany 23-latek w kraju był już zajęty? Kim jest jego urocza wybranka? Udało nam się dotrzeć do kilku interesujących faktów. 

Ta wiadomość rozpaliła wyobraźnię milionów fanek Kwiata. Nastolatki w całym kraju czują zazdrość, ale i ciekawość. Powód? Do sieci trafiły zdjęcia, na których ich idol spędza czas w objęciach tajemniczej piękności. Dawid Kwiatkowski: dziewczyna postanowiła wyjawić, co naprawdę łączy ją z przystojnym piosenkarzem? A może są tylko parą dobrych znajomych? Patrząc na wspólne fotografie, można nabrać sporych wątpliwości. Czy to jest kochanie, czy tylko przyjaźń? Sprawdzamy! 

Dawid Kwiatkowski: dziewczyna ujawniła ich związek?

Według ustaleń portalu telemagazyn.pl do tej pory Dawid Kwiatkowski raczej nie pojawiał się w mediach w towarzystwie — potencjalnych lub prawdziwych — partnerek. Czyżby muzyk postanowił ujawnić, że pozostaje w związku i tym samym ukrócić liczne plotki, w których łączono go z koleżankami po fachu?

Dawid Kwiatkowski: dziewczyna, z którą gwiazdor dał się sfotografować w intymnym momencie to Dominika Herman. W internecie ukazało się kilka prywatnych zdjęć pary, wykonanych podczas pobytu na Mazurach. Jak podaje telemagazyn.pl, w wyjeździe uczestniczą także inne osoby, w tym znana blogerka Maffashion. Para pochwaliła się m.in. ujęciami, na których oboje wypoczywają na pomoście lub czule się przytulają. Wyglądają na zrelaksowanych i zadowolonych. 

Kim jest Dominika Herman?

Jak informuje portal se.pl, Dominika Herman jest obecnie mieszkanką Poznania, jednak pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Jej profil cieszy się wielką popularnością na Instagramie, gdzie obserwuje ją około 16,5 tysiąca użytkowników. 

Nie wiadomo, czym się zajmuje Dominika Herman ani jak poznała Dawida Kwiatkowskiego. Młoda kobieta nie umieszcza w mediach społecznościowych żadnych wskazówek odnośnie do tego, czym zajmuje się zawodowo. Jej profile są pełne zdjęć z rodziną i znajomymi. Herman jest także wielką pasjonatką gotowania. Już niejednokrotnie publikowała zdjęcia z Dawidem Kwiatkowskim, jednak do tej pory nie było widać między nimi szczególnej zażyłości

Dawid Kwiatkowski: dziewczyna piosenkarza jest już wszystkim znana? Na razie idol nastolatek ani nie zaprzeczył, ani nie potwierdził doniesień o rzekomym związku z Dominiką Herman. Myślicie, że parę łączy tylko przyjaźń? A może rzeczywiście przystojny piosenkarz jest już zajęty?

ZOBACZ ZDJĘCIA DAWIDA KWIATKOWSKIEGO I DOMINIKI HERMAN:

dawid kwiatkowski: dziewczyna
fot. instagram.com @kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski: dziewczyna piosenkarza wyjechała z nim na Mazury?

dawid kwiatkowski: dziewczyna
fot. instagram.com @kwiatkowsky

Internauci spekulują, że wokalista jest związany z Dominiką Herman. 

dawid kwiatkowski: dziewczyna
fot. instagram.com @hermaniatko

Myślicie, że łączy ich tylko przyjaźń? A może to jednak coś więcej?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przepisy dla wegetarian. Naleśniki ze szpinaku, pasztet z cukinii
  2. Izabela Skrybant przed śmiercią miała do córki jedną prośbę. Teraz wszystko zależy od Kasi
  3. Smutny pies znaleziony w lesie ze starym fotelem. Został porzucony i wciąż czekał na właściciela. Widok łamie serce
  4. Agata Duda – WIEK, WZROST, POCHODZENIE, STYLIZACJE
  5. Żona Macieja Stuhra unika mediów. Kim jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr?

źródła: telemagazyn.pl, se.pl

Poprzedni artykuł45-letnia piosenkarka w zaawansowanej ciąży na okładce! „Kilkukrotnie poroniłam i nie sądziłam, że to będzie możliwe”
Następny artykułKinga Rusin nago na okładce! Gwiazda zdecydowała się na odważną sesję w słusznej sprawie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.