Dawid Kwiatkowski od wielu lat jest jednym z idoli nastolatek. Mimo to gwiazdor skrupulatnie milczy na temat swojego życia prywatnego. Teraz dodał na swój profil na Instagramie zaskakujące zdjęcie z tajemniczą dziewczyną.

Juror programu „The Voice Kids” zaskoczył fanów najnowszą fotografią, która ukazała się w jego social mediach. Piosenkarz pozuje tam bez koszulki, a w tle możemy zauważyć jego półnagą koleżankę.

Dawid Kwiatkowski chroni swojej prywatności

Wokalista jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w naszym kraju. Gwiazdor zdobył sympatię fanów nie tylko dzięki swojemu talentowi wokalnemu, ale również za pośrednictwem funkcji jurora w uwielbianym przez widzów show TVP „The Voice Kids”, gdzie dał się poznać jako wrażliwy artysta i odpowiedzialny mentor.

Mimo wielu sukcesów zawodowych Dawid Kwiatkowski niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie na profilu piosenkarza wywołało zdziwieniu wśród jego obserwujących.

Dawid Kwiatkowski przyłapany bez koszulki

Teraz wokalista zamieścił najnowsze zdjęcie w swoich social mediach, na którym pozuje bez koszulki. Zadowolony artysta prezentuje swoje tatuaże i zabawnie wystawia język. Jednak to, co zwróciło uwagę internautów to półnaga dziewczyna stojąca za muzykiem. Kobieta stoi tyłem do aparatu, a na sobie ma tylko czarne spodnie.

Wokalista podpisał zdjęcie, dając do zrozumienia, że w taki sposób wyglądają przygotowania do jego koncertów. Mimo to fani umierają z ciekawości, kim jest tajemnicza dziewczyna, ukrywająca się za jurorem „The Voice Kids”.

-Przed rozpoczęciem show #golasy – tak zdjęcie podpisał Dawid Kwiatkowski.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „The Voice Kids”: Dawid Kwiatkowski nie mógł powstrzymać łez po występie jego grupy. Wzruszający moment
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.