Podczas jednego z ostatnich koncertów Dawid Kwiatkowski dał prawdziwy popis talentu i umiejętności, a publiczność pod sceną dosłownie oszalała. Gwiazdor wystąpił w Strzegomiu i rozgrzał miejscową publikę do czerwoności. W pewnym momencie zszedł ze sceny z wielkim bukietem.

Mimo stosunkowo młodego wieku Dawid Kwiatkowski zachwyca nie tylko talentem, ale także niezwykłym doświadczeniem scenicznym, z którego korzysta, kreując własną, niepowtarzalną artystyczną osobowość.

O popularności gwiazdora niech świadczy to, że jego trasa koncertowa „Dawid Kwiatkowski Tour” była tak wielkim sukcesem, iż organizatorzy zdecydowali się na małą „dogrywkę” i zaprosili wszystkich fanów na koncert w Warszawie, który odbędzie się w listopadzie.

Dawid Kwiatkowski przeszedł samego siebie. Publiczność szalała pod sceną

Choć jako juror w „The Voice Kids„, Dawid Kwiatkowski dał się poznać, jako wrażliwy i troskliwy trener, na scenie budzi się w nim prawdziwe zwierzę. Nie inaczej było podczas koncertu w Strzegomiu.

Skacząc, swobodnie tańcząc na scenie i wykonując zamaszyste gesty, gwiazdor momentami przypominał największe gwiazdy muzyki rockowej. Skojarzenie z legendarnym Freddiem Mercurym nasuwało się samo. Niesamowitej atmosfery nadawała już sama stylizacja — luźno zapięta, biała koszula wpuszczona w czarne spodnie pobudzała wyobraźnię i nawiązywała do promowanego videoclipu „Idziesz ze mną”

Scena przystrojona była także charakterystycznymi, czerwonymi różami. W pewnym momencie Dawid Kwiatkowski sam chwycił pęk zachwycających kwiatów i, nie przerywając występu, zszedł do rozgrzanego do czerwoności tłumu, a poruszona publiczność śpiewała wraz z nim.

Były bisy i, oczywiście, brawa na stojąco. Tymczasem nadchodzą kolejne koncerty, a fani mogą być pewni, że gwiazdor jeszcze nie raz zaskoczy wszystkich na scenie.

Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zachwyciła w „Na dobre i na złe”, później zniknęła. Mamy aktualne zdjęcia Karoliny Borkowskiej

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl