Lelum.pl

fot. instagram.com/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski zobaczył prognozę pogody przed koncertem. Od razu zwrócił się do fanów z apelem

23 Lipca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Dawid Kwiatkowski nieustannie zachwyca swoich fanów podczas występów na żywo. Jego najbliższy koncert może jednak nie pójść zgodnie z planem. Wszystkiemu winna jest pogoda, która ostatnimi dniami jest wyjątkowo kapryśna.

Dawid Kwiatkowski nieustannie zachwyca swoich fanów podczas występów na żywo. Jego najbliższy koncert może jednak nie pójść zgodnie z planem. Wszystkiemu winna jest pogoda, która ostatnimi dniami jest wyjątkowo kapryśna.

Młody artysta od lat zachwyca nie tylko swoimi umiejętnościami wokalnymi, ale również prezencją telewizyjną jako juror muzycznego programu TVP „The Voice Kids”. Dawid Kwiatkowski nie może pozwolić sobie na wakacyjne leniuchowanie i skrupulatnie realizuje kolejne punkty trasy koncertowej.

Zapowiedziany występ w Biskupcu może odbyć się z drobnymi niedogodnościami. Muzyk zaapelował, aby fani zebrali ze sobą płaszcze przeciwdeszczowe.

Dawid Kwiatkowski dba o zdrowie swoich słuchaczy

Pogoda ostatnimi dniami jest dla nas niemiłosierna i bardzo nieprzewidywalna. Po fali upałów w każdej chwili może spotkać nas burza z intensywnymi opadami deszczu. Złe warunki atmosferyczne często psują nastrój artystów i słuchaczy do wspólnej zabawy.

Dawid Kwiatkowski, który jest jednym z gości występujących z okazji Dni Biskupca ma dać koncert swoich najpopularniejszych przebojów. Pogoda jednak nie sprzyja artyście, a nad rejonem miasta może przejść fala opadów deszczu.

Muzyk nie chce jednak z tego powodu odwoływać koncertu oraz spotkania z jego wiernymi fanami. Co więcej, zadbał o ich zdrowie i poradził, co zrobić z niesforną pogodą. W mediach społecznościowych zamieścił relację, w której prosi, aby uczestnicy świętowania zabrali ze sobą płaszcze przeciwdeszczowe.

Być może Dawid Kwiatkowski chce jedynie dmuchać na zimne, ale publiczność wydarzenia z pewnością będzie lepiej się bawić, gdy ubrania pozostaną suche.

Dawid Kwiatkowski nie ma tajemnic przed fanami

Muzyk wielokrotnie podkreślał, że kontakt z jego widzami napełnia go dumą oraz inspiracjami do kolejnych utworów. Jego media społecznościowe wypełnione są relacjami z licznych występów, na których widać szerokie grono odbiorców wspierających twórczość muzyka.

Niedawno Dawid Kwiatkowski udostępnił zdjęcie, które mogło zaskoczyć jego odbiorców. Muzyk pokazał, jak spędza letnie dni podczas trasy koncertowej. Stawiając na minimalizm, pokazał się w samej bieliźnie, pozując z ulubionym instrumentem.

Taka intymność z pewnością została doceniona przez słuchaczy muzyka, którzy cenią go za szczerość w tekstach utworów. Być może brak zbędnych ubrań pomaga mu w tworzeniu dzieł prosto z artystycznego serca.

Dawid Kwiatkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Finał „The Voice Kids” 2022. Poznaliśmy finałową trójkę, jurorzy podjęli decyzje
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić

Tagi:

Weronika Chmielewska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Sylwia Przybysz jest w ciąży. Ojcem będzie Jan Dąbrowski "ależ będzie gromada"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dziś jest słynną na całą Polskę piosenkarką. Tak gwiazda wyglądała w dzieciństwie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Paraliżujące sceny w domu pogrzebowym. Patrzyli, co dzieje się na ich oczach z ciałem zmarłej i nie dowierzali

Czytaj więcej >