Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Narożny błaga o pomoc. Chodzi o życie dziecka. ”Diagnoza brzmi jak wyrok”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 02.09.2020 23:41

Dawid Narożny błaga o pomoc. Chodzi o życie dziecka. ”Diagnoza brzmi jak wyrok”

dawid narożny
fot.instagram.com/dawidnarozny

Dawid Narożny rozpaczliwie błaga fanów o pilną pomoc dla malutkiego dziecka. W swoich mediach społecznościowych wystosował specjalny apel. Życie chłopczyka jest w wielkim niebezpieczeństwie, to prawdziwa walka z czasem, którego jest coraz mniej. Gwiazdor prosi wszystkich o pełną mobilizację. Diagnoza brzmi jak wyrok — możemy przeczytać na stronie zbiórki.

Dawid Narożny postanowił wykorzystać swoją popularność i niewątpliwie duże zasięgi w sieci, żeby błagać o pomoc. Na jego Facebooku pojawił się specjalny wpis, który chwyta za serce.

Dawid Narożny błaga o pomoc

Popularny gwiazdor disco polo na swoim Facebooku błaga o pomoc dla chorego dziecka, dlatego udostępnił zbiórkę pieniędzy, która jest prowadzona na stronie siepomoga.pl. Rozpaczliwego i szybkiego wsparcia potrzebuje niespełna roczny Michałek Bogucki. Liczy się każda złotówka.

— Moi drodzy! Michałek potrzebuje naszej pomocy! Pokażcie, że macie wielkie serducho. Udostępniamy!!! napisał w poście.

Szczegółowych informacji możemy szukać na stronie zbiórki, opis przekazuje nam, że przypadek jest naprawdę bardzo ciężki.

— Diagnoza brzmi jak wyrok śmierci, upływający czas przeraża coraz bardziej. Prowadzimy walkę o życie dziecka. Medycyna daje szansę, ale ratunek kosztuje fortunę! Musimy działać jak najszybciej, zrobić wszystko, by nasze dziecko wygrało. Pomocy! — głosi rozpaczliwy opis na stronie siepomogam.pl.

  1. Przytuliła męża na powitanie i natychmiast zrozumiała, że musi się rozwieść. Jeden szczegół zdradził najgorszą prawdę
  2. Co lepiej chroni przed koronawirusem – maseczka czy przyłbica? Specjaliści rozwiewają wszelkie wątpliwości

Na co choruje Michał Bogucki?

Michał Bogucki choruje na SMA (ang. spinal muscular atrophy), czyli rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Rodzice chłopczyka nie wiedzą nawet do końca, czy ich synek kiedykolwiek stanie o własnych siłach na nogi. Mimo tego się nie poddają.

— Michałek choruje na SMA typu 1. Przyszło nam się zmierzyć z niezwykle trudnym przeciwnikiem. Nieprzewidywalnym i groźnym… Nagle, całe życie zostało podporządkowane leczeniu, rehabilitacji, ratowaniu tego, co tylko się uda — czytamy dalej na stronie.

Już ponad 12 tys. osób wsparło zbiórkę, w tym również Dawid Narożny. Muzyk nie poprzestał tylko na datku, postanowił nagłośnić całą sprawę, którą udostępnił w swoich mediach społecznościowych. Artysta pokazał, że ma wielkie serce. Z pewnością wie, co oznacza troska o dziecko, ponieważ sam ma córeczkę, a teraz spodziewa się drugiego potomka.

Muzyk pokazał, że ma gest, prawda?

ZOBACZ ZDJĘCIA: