Dawid Narożny postanowił zainterweniować tuż po tym, gdy dowiedział się, co mogła wyprawiać jego żona. Powodem nowego konfliktu z byłą partnerką jest córka pary, która zdaniem piosenkarza Pięknych i Młodych znalazła się w bardzo niekomfortowej sytuacji i to za sprawą mamy. Magda Narożna już odniosła się do sprawy.

Dawid Narożny podejrzewa swoją byłą żonę o najgorsze. Wokalista postanowił także udostępnić materiały oczerniające Magdę Narożną. Czyżby naraziła ich dziecko? Przed nami kolejna medialna wojna Narożnych.

Dawid Narożny oczernił Magdę Narożną

Dawid Narożny ostatnio został zaniepokojony przez fanów, którzy zauważyli bardzo dziwne zachowanie u Magdy Narożnej. Internauci swoimi podejrzeniami podzielili się z Dawidem, twierdząc, że Magda nieodpowiednio opiekuje się ich córką. O co chodzi?

Okazało się, że zdaniem internautów Magda Narożna zajmowała się córką pod wpływem alkoholu. Miałyby to potwierdzać nagrania z jej InstaStory. Dawid Narożny został zawalony wiadomościami na ten temat, które postanowił udostępnić.

Na jego InstaStory pojawiło się zdjęcie wiadomości od internautów, oraz komentarz do całego zajścia:

-Moi drodzy! Zostałem wczoraj zasypany tego typu wiadomościami! Dziękuję Wam za czujność i informowanie mnie o takich filmach. Powiem szczerze, że nawet nie wiem, jak mam się do tego odnieść. Jestem już po rozmowie z córką i przeraża mnie, co tam się wyprawia. Na pewno te wszystkie sytuacje nie zostaną przeze mnie zamiecione pod dywan – zapewnił były wokalista Pięknych i Młodych.

  1. Sprzed chwili: Trwa konferencja, właśnie przekazano: konkretna grupa Polaków zwolniona z kwarantanny
  2. Rząd w ostatniej chwili wprowadził nowy zakaz. Obowiązuje już od dziś, wielu Polaków będzie oburzonych
  3. Wiadomość sprzed chwili: Apel MZ do wszystkich Polaków. Każdy powinien zrobić jedną rzecz

Odpowiedź Magdy Narożnej na zarzuty Dawida Narożnego

Do całej sprawy odniosła się Magda Narożna, jednak nie odpowiadając na zarzuty męża w mediach społecznościowych, ale udzielając zwięzłej wypowiedzi dziennikarzom Pudelka, którzy poprosili ją o komentarz:

Nie będę wchodzić w dyskusję z moim byłym mężem, bo od tego są adwokaci. Przykro mi, że Dawid wciąga w swoje gierki naszą córkę i nie potrafi żyć swoim życiem, tylko uderza we mnie – mówi liderka Pięknych i Młodych w rozmowie z Pudelkiem.

Małżeństwo Narożnych od 10 miesięcy prowadzi wojnę o swoją córkę. Zawsze dbali o to, by ich kłótnie byli medialne. Tym razem jednak wygląda na to, że Magda nie dała się sprowokować. 

Jak myślicie, czy Magda wytrwa w postanowieniu, czy zdecyduje się odpowiedzieć mężowi za pomocą mediów społecznościowych?

 ZOBACZ ZDJĘCIA:

dawid narożny
fot. instagram.com/dawidnarozny

Internauci zaalarmowali Dawida o niepokojącym nagraniu jego byłej żony. 

dawid narożny
fot. instagram.com/dawidnarozny

Dawid Narożny zdecydował się porozmawiać z córką o tym, co zaszło.

dawid narożny
fot. instagram.com/dawidnarozny

Córka Magdy Narożnej i Dawida Narożnego jest oczkiem w głowie obojga swoich rodziców.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Siostra Chmielewska znowu mocno komentuje wyrok TK. Padły piękne słowa o wartościach chrześcijańskich
  2. Czarny scenariusz dla Polek i Polaków. Rząd nie ma wątpliwości. „Nasz kraj się po tym nie podniesie”. Za granicą sytuacja wygląda zupełnie inaczej
  3. Siostra Anny Przybylskiej odwiedziła grób aktorki. Padły bardzo przykre słowa, łzy napływają do oczu
  4. Wielka wpadka MZ. Myśleli, że nikt się nie dowie, błyskawicznie wszystko usunęli
  5. Mateusz Morawiecki nie wytrzymał. Padły mocne słowa do Polaków
  6. Tak wyraża się Marta Manowska. Niebywałe słowa do Polaków
  7. Dzięki 1 trikowi nigdy nie przypalisz bigosu. Kolejnego dnia będzie jeszcze pyszniejszy i bardziej aromatyczny

Źródło: pudelek.pl, instagram.com  

Poprzedni artykułPamiętacie Manuelę Michalak z „Big Brothera”? Jest nie do poznania, niewiarygodne, czym się teraz zajmuje
Następny artykułKotlety ze szpinaku? Może brzmieć dziwnie, ale rozpływają się w ustach. Zrobisz je w kilka chwil
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl