Dawid Narożny ma wielkie powody do dumy. Gratulacje dla artysty i jego nowej partnerki spływają z całej Polski. Internauci przesyłają życzenia i mnóstwo pozytywnych słów. To powód do radości dla całej rodziny. Pogłoski, które krążyły od dłuższego czasu, w końcu zostały potwierdzone.

Dawid Narożny to były członek zespołu Piękni i MłodziZ grupy został wykluczony po rozwodzie z Magdaleną Narożną, z którą dzielił zarówno życie prywatne jak i zawodowe. Mężczyzna ma jednak powody do dumy, spodziewa się kolejnego dziecka.

Wspaniała nowina — Dawid Narożny ma powody do dumy

Artysta ma za sobą wiele ciężkich przeżyć. Niestety rozstanie z Magdą, wokalistką zespołu Piękni i Młodzi było nadzwyczaj medialne. Byli małżonkowie zarzucali się publicznie oszczerstwami i oskarżeniami. Dawid Narożny od dłuższego czasu jest w nowym, szczęśliwym związku. Doniesienia o ciąży partnerki gwiazdora potwierdziła osoba obecna przy kręceniu najnowszego teledysku.

– Dawid i Asia spędzali na planie zdjęciowym praktycznie całe dnie, żeby wszystkiego osobiście przypilnować. Nie robili też wielkiej tajemnicy z tego, że Asia jest w ciąży. Pomagała bardzo aktywnie, widać po nich, że są bardzo zakochani i szczęśliwi — powiedział tajemniczy informator serwisu plotek.pl, który miał być obecny przy nagraniach do najnowszego klipu Dawida Narożnego.

  1. Nie żyje legendarny aktor. Polacy kochali filmy z jego udziałem
  2. GIS wycofuje z Biedronki ukochany produkt milionów Polaków. Chodzi o popularne mięso
  3. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Chodzi o II turę wyborów

Dawid Narożny zostanie ojcem

Pierwsze doniesienia o powiększeniu się rodziny Dawida Narożnego pojawiły się po opublikowaniu zdjęcia z komunii jego córki z pierwszego małżeństwa. Na zdjęciu nowa partnerka gwiazdora Joanna trzymała się za brzuch, co wzbudziło podejrzenia internautów.

Rok 2020 okazał się wyjątkowy dla polskich gwiazd. Dziś Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak nazwie swoje drugie dziecko. Dawid Narożny nie potwierdził oficjalnie doniesień o ciąży swojej nowej partnerki. Jak zaznaczył informator portalu plotek.pl, Joanna z dumą pokazuje ciążowe krągłości. Mamy nadzieję, że artysta przekaże wkrótce mediom radosną nowinę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dawid Narożny
foto Facebook @Dawid Narożny

Dawid Narożny opublikował zdjęcie z komunii córki, które zapoczątkowało spekulacje.

Dawid Narożny
foto Instagram @dawidnarozny

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  2. Zamykają sklepy i szkoły, miasto objęte blokadą, radykalne kroki. Zaskakująca wiadomość z Europy
  3. Gdyby decydowali więźniowie, druga tura nie byłaby potrzebna? Wiemy, kto wygrał w zakładach karnych
  4. Kelnerka zobaczyła, co zostawił jej bogaty klient i zaczęła się trząść. Nigdy nie mogła się spodziewać podobnej rzeczy
  5. Ogromna zmiana na polskiej granicy. Wielu nie miało pojęcia, że zacznie się już dzisiaj
  6. Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki

Źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułWiemy, jak Barbara Kurdej-Szatan nazwie dziecko. Małgorzata Rozenek będzie niezadowolona?
Następny artykuł7 oznak, że w twoim związku dzieje się źle. Jeśli je zauważysz, lepiej uciekaj
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.