Dziś sieć obiegły informacji o śmierci Dawida Ozdoby. Mężczyzna był znanym tancerzem erotycznym, a potem zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Najbardziej zasłynął jednak ze swojej burzliwej relacji z Edytą Herbuś, o której nie bał się później otwarcie pisać.

Mężczyzna wydał bowiem jakiś czas temu książkę pod tytułem „Wieczór panieński. Cała prawda”, w której opisuje nie tylko dzikie imprezy, na których tańczył, ale też szczegóły relacji z zaczynającą wówczas swoją karierę celebrytką.

Dawid Ozdoba i Edyta Herbuś

O relacji Ozdoby i Edyty Herbuś najgłośniej zrobiło się, gdy do sieci wypłynął filmik, na którym świetnie bawili się w trakcie jazdy samochodem. Kobieta ewidentnie kokietowała swojego partnera, wijąc się na fotelu pasażera.

Ozdoba opisał tę sytuację w książce. W niej opowiadał jednak o „Kici”, nie zdradzając prawdziwych danych kobiety. Z kontekstu łatwo było jednak domyślić się, o kogo mu chodzi. Jak pisał, już w trakcie nagrywania filmiku z auta obydwoje mieli być pod wpływem narkotyków. Po powrocie do domu zażyli rzekomo kolejne i postanowili nagrać seks-taśmę.

Dawid Ozdoba opowiadał też o tym, jak rozrzutna była jego partnerka. Przytoczył wyjazd do Paryża, w trakcie którego miała wydawać jego pieniądze na różne kosztowności. Jak stwierdził, niepotrzebnie przyzwyczaił ją do tego, że gdy kończą się pieniądze, wystarczy przyjść do niego.

Burzliwa relacja Dawida Ozdoby i Edyty Herbuś

Już po wyżej przytoczony sytuacjach można wywnioskować, że związek Ozdoby i Herbuś był pełen przygód. Nie do końca można go jednak nazwać szczęśliwym, bo para wielokrotnie się rozstawała, tylko po to, by do siebie wrócić. Tancerz wytłumaczył, co miało na to wpływ.

Zaznaczył, że w życiu jego partnerki cały czas obecny był poprzedni partner, czego Dawid sobie nie życzył. To przez niego wybuchało wiele kłótni. Co więcej, praca Ozdoby wiązała się z licznymi, naprawdę dzikimi imprezami, które znacząco utrudniały, a wręcz uniemożliwiały utrzymanie szczerej relacji z drugą osobą.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dawid Ozdoba nie żyje. Tancerz i były partner Edyty Herbuś walczył z depresją. Miał zaledwie 43 lata
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy

Źródło: Pudelek/ Wirtualna Polska/ „Wieczór panieński. Cała prawda”

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl