Dawid Podsiadło dołączył do grona gwiazd, które oferują rzeczy na aukcję WOŚP. Co takiego oddał muzyk na cele charytatywne? To jeden z najoryginalniejszych prezentów w historii – kiosk, który wykorzystał do promocji swojej najnowszej płyty Małomiasteczkowy. Poznajcie szczegóły!

Oferowanie przez gwiazdy rzeczy na cele charytatywne należy już do tradycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy mogą wylicytować spotkanie, usługi i rzeczy należące do ich idoli. Robią to za pośrednictwem portalu Allegro. 7 stycznia na stronie pojawił się nietypowy dar od autora hitu Nie ma fal. Dawid Podsiadło zobowiązał się dostarczyć kiosk… osobiście. Jak zamierza tego dokonać? Sprawdźcie!

Czy jego fani wydadzą tysiące złotych, by spotkać swojego idola? Aukcja kiosku rośnie

W tym momencie Małomiasteczkowy Kiosk, w którym autor w ramach akcji promocyjnej sprzedawał płyty, można kupić na aukcji za 3 003,00 złotych. Całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że dzień po wstawieniu cena wynosiła już ponad tysiąc złotych. 

Pieniądze ze sprzedaży zostaną w całości przekazane na zakup przez WOŚP specjalistycznego sprzętu do szpitali dziecięcych. Jednak organizatorzy zastrzegli, że jeśli ktoś pragnie zostać właścicielem kiosku, musi mieć na to dość miejsca. Co dokładnie napisali? Ich argumenty są bardzo logiczne:

Nie dostarczamy kiosku do mieszkań i przyczep kempingowych. Musisz mieć do dyspozycji kawałek miejsca (ziemi, placu, działki), w którym możemy go ustawić takich specjalnym dźwigiem.

Wygląda więc na to, że mieszkańcy bloków muszą czekać na inną okazję. Może za rok Podsiadło wystawi coś mniejszego?

Dawid Podsiadło obiecuje dostarczyć osobiście kiosk…i coś w nim sprzedać

Dawid Podsiadło należy do artystów, którzy pilnie strzegą swojej prywatności. Chociaż zawsze zachowuje się uprzejmie wobec swoich fanów i nikomu nie odmawia zrobienia selfie, nie można spotkać go na ściankach ani większości branżowych imprez.

Podsiadło jest w tym podobny do innego polskiego muzyka Taco Hemingwaya, z którym podobno łączy go przyjaźń. Jednak obiecał zrobić wyjątek z okazji aukcji i nie tylko osobiście przywiezie wygraną, ale także… specjalnie dla zwycięzcy wcieli się w rolę kioskarza! – Kiosk dostarczę do was osobiście i nawet coś w nim sprzedam – zobowiązał się.                             

Dla osób, którym nie uda się wylicytować kiosku, zostają inne możliwości. Mogą na przykład spróbować zjeść lunch z Robertem Lewandowskim lub zdobyć kreację Dody

 

Jak wygląda „Małomiasteczkowy” kiosk? 

dawid podsiadło
fot. instagram.com @mamtalent_tvn

Zakup Małomiasteczkowego Kiosku to niepowtarzalna okazja, by poznać osobiście Dawida Podsiadło.