Dawid Podsiadło potwierdził plotki o swojej miłości? Znany ze skrytości artysta tym razem wpuścił nas odrobinę dalej w swoje życie prywatne i zaskoczył fanów prawdziwą rewelacją. Jestem potwornie zakochany – wyznał muzyk!

Prywatność jest dla Dawida najpilniej strzeżoną tajemnicą — wokalista prawie nie mówi o tym, jak wygląda jego życie osobiste. Tym razem jednak artysta zdobył się na wyjątkowe wyznanie, którym z pewnością złamał serce setkom fanek! Dawid Podsiadło ma nową sympatię? Ten post mówi wszystko!

Dawid Podsiadło się zakochał?

Dawid Podsiadło jest wyjątkowo skrytą osobistością naszego rodzimego show-biznesu, nie dziwi więc fakt, że nigdy nie mówi o swoim życiu uczuciowym. Fanki umierają z ciekawości, czy wokalista naprawdę umawia się z Zosią Wichłacz, młodą aktorką. Plotki na ten temat krążą już od jakiegoś czasu, jednak nigdy nie zostały potwierdzone przez jedną, ani drugą stronę. Tym razem Dawid Podsiadło został jednak przyparty do muru przez jedną z internautek, która zadała mu pytanie o to, czy rozważyłby umówienie się z fanem lub fanką. Wokalista w komentarzu wyjawił odrobinę więcej niż się spodziewałyśmy!

Z kim spotyka się Dawid Podsiadło?

Artysta odpowiedział na pytanie od fanki i wyjawił przy okazji, co dzieje się w jego życiu osobistym! Skryty i nieśmiały Dawid tym razem odrobinę się otworzył.

Generalnie bycie moim fanem/fanką raczej mocno dyskwalifikuje, jeśli chodzi o randkowanie. W szczególności, jeśli kontekst spotkania to mój koncert etc. Ale wśród tysięcy spotkanych na swojej drodze uczestników koncertów widziałem wiele osób, które zachwyciły mnie swoją urodą lub osobowością, lub jednym i drugim. Więc zakładam, że gdybym był zainteresowany nawiązaniem kontaktu, to bym to zrobił Niestety, jak zwykle, jestem potwornie zakochany — napisał artysta w odpowiedzi na komentarz.

Czy to znaczy, że Dawid Podsiadło jest już zajęty? Czy plotki o jego związku z Zosią Wichłacz są prawdziwe, czy może artysta zakochał się bez wzajemności? Muzyk pozostawił nam więcej pytań niż odpowiedzi, może jednak wkrótce otworzy się przed nami jeszcze bardziej? Tak czy siak, życzymy mu jak najwięcej szczęścia w miłości!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dawid podsiadło
kadr z teledysku ”Małomiasteczkowy”

Skryty artysta rzadko opowiada o tym, co dzieje się w jego życiu osobistym.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNauczyciele z byłej szkoły Agaty Dudy napisali do niej list. „Czujemy wstyd i upokorzenie”
Następny artykułDorota Wellman umawiała się z dużo starszym chłopakiem. „To nie było dobrze widziane”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.