Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawny kolega pogrąża Antka Królikowskiego. W obliczu tragedii miał zachować się niewłaściwie
Michał Fitz
Michał Fitz 22.04.2022 23:18

Dawny kolega pogrąża Antka Królikowskiego. W obliczu tragedii miał zachować się niewłaściwie

Antek Królikowski
kadr z youtube.com/tvnpl

Antek Królikowski w ostatnich miesiącach był na medialnym świeczniku z wielu kontrowersyjnych powodów. Nie wszystkie jego ostatnie zachowania mogły być bowiem jednoznacznie ocenione moralnie. Jak się okazuje, niezbyt dobrze zachowywał się też w przeszłości.

Tak przynajmniej twierdzi jego kolega z dawnych lat. Alan Andersz opowiedział w podcaście Katarzyny Zdanowskiej, jak względem niego zachował się Królikowski.

Jak Antek Królikowski potraktował Alana Andersza?

Sytuacja, o której mówił Andersz dotyczyła jego nieszczęśliwego wypadku sprzed kilku lat. Aktor wdał się w bójkę, w efekcie której upadł i uderzył głową o twardą donicę. Później walczył o życie w szpitalu i długo dochodził do siebie. Całe zajście miało miejsce właśnie na urodzinach Antka Królikowskiego. Sam aktor nie był jednak w bójkę zamieszany.

Mimo to gospodarz powinien poczuć potrzebę wyjaśnienia sprawy z ofiarą. Zaraz po wypadku media twierdziły zresztą, że Antek faktycznie kolegę odwiedza, ale jak wytłumaczył sam Andersz w wyżej wspomnianym podcaście, wcale tak nie było. Ówczesny solenizant podobno nawet raz nie pojawił się w szpitalu i nie przeprosił mężczyzny za to, że taki wypadek miał miejsce na jego urodzinach. Słychać, że aktor ma do swojego dawnego kolegi żal o takie zachowanie.

– Niejednokrotnie mówiłem, że wystarczyło, by przyszedł do mnie do szpitala, przybił ze mną piątkę i przeprosił. Nie byłoby wtedy problemu – wyjawia Andersz.

Co ciekawe, aktor całkiem niedawno udzielił wypowiedzi dla „Świata Gwiazd”, w której skomentował fakt, że Antek Królikowski swoim wizerunkiem promuje walkę sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy. Jasno stwierdził wówczas, że osoby publiczne nie mogą się tak zachowywać, bo patrzy na nie młodzież i bierze zły przykład.

– Tam giną ludzie. Nie można takich rzeczy robić, po prostu nie można – stanowczo komentował wówczas Andersz.

Warto podkreślić, że w obliczu gigantycznej krytyki jaka spadła na Antka, ten wycofał się z projektu i zdecydował zrezygnować na jakiś czas z show-biznesu. Pojawiał się w telewizji jedynie w odcinkach programu „Przez Atlantyk”, który został jednak nagrany przed całą aferą.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: Świat Gwiazd