DDTVN: Anna Wendzikowska będzie nową prowadzącą porannego programu. W śniadaniówce jeszcze w sierpniu nadejdą niemałe zmiany, które z pewnością zaskoczą widzów. Po odejściu Magdy Mołek i Marcina Mellera z formatu, plotkuje się o kolejnych roszadach. Co nowego nas czeka?

Zaledwie dwa tygodnie temu Magda Mołek i Marcin Meller wspólnie odeszli z programu Dzień Dobry TVN. Od tamtej pory spekuluje się, kto wskoczy na ich miejsca. Jak się okazuje już w sierpniu DDTVN poprowadzi Anna Wendzikowska, a partnerował jej będzie gwiazdor stacji. Kto to taki? 

DDTVN: Anna Wendzikowska prowadzącą

Dzień Dobry TVN jest hitowym formatem stacji, toteż i dobór prowadzących zawsze musi być na jak najwyższym poziomie. Dwa tygodnie temu media obiegła informacja, że Magda Mołek i Marcin Meller, którzy byli przez ponad 10 lat gospodarzami porannego show, rezygnują. W trakcie wakacji program jest emitowany jedynie w weekendy, jednak już od 12 sierpnia ponownie będzie można oglądać DDTVN codziennie. Kto wypełni lukę po Magdzie Mołek?

Okazuje się, że program poprowadzi Anna Wendzikowska, a partnerował jej będzie sam Piotr Kraśko. Dziennikarka często występowała w śniadaniówce, jednak zazwyczaj jako gość lub reporterka. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z Kraśko oraz napisała, jakie emocje jej towarzyszą przed debiutem.

Mam tremę, bo choć spotykamy się w Dzień Dobry TVN już od kilkunastu lat, to po raz pierwszy dane mi będzie, poprowadzić cały program. Liczę na wsparcie Piotra Kraśki, który jest jednym z najbardziej doświadczonych dziennikarzy w tym kraju. Liczę też na dużo pozytywnej energii od Was- napisała pod zdjęciem Wendzikowska. 

Co w takim razie z Kingą Rusin, która do tej pory prowadziła program z Piotrem Kraśko? Prezenterka zdementowała plotki, jakoby miała zrezygnować z programu i zapowiedziała, że już we wrześniu wraz z Piotrem Kraśko wkroczy do studia DDTVN dziarskim krokiem. Anna Wendzikowska jedynie zastąpi Rusin, która obecnie przebywa na zagranicznym urlopie. 

DDTVN: nowi prowadzący

W Dzień Dobry TVN nie brakuje zmian, szczególnie wśród gospodarzy show. Od 12 sierpnia program ponownie będzie nadawany codziennie, a co za tym idzie, zwiększy się zapotrzebowanie na prowadzących. Co ciekawe, do końca sierpnia DDTVN będzie nadawane w nieco innej formie, a właściwie z plenerowego studia nad Wisłą w Warszawie, a nie jak do tej pory w budynku przy rogu ulicy Hożej i Marszałkowskiej.

 

 

Stacja zadecydowała, że w tym czasie w roli prowadzących sprawdzą się również inni dziennikarze TVN. Oprócz Anny Wendzikowskiej program poprowadzą: Filip Chajzer, Kinga Burzyńska, Katarzyna Jaroszyńska, Barbara Pasek, Katarzyna Olubińska, Gabi Drzewiecka, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger. Myślicie, że sprawdzą się w roli gospodarzy DDTVN?

Zobacz zdjęcia Anny Wendzikowskiej:

DDTVN
instagram.com/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska poprowadzi DDTVN. 

DDTVN
instagram.com/aniawendzikowska

Partnerował jej będzie Piotr Kraśko. 

DDTVN
instagram.com @aniawendzikowska

Gwiazda będzie prowadziła wakacyjne wydania. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ujawniono nagranie Królowej Elżbiety II sprzed lat. Zachowuje się na nim w nietypowy sposób
  2. Iwona Pavlović pozuje z wnukiem! Jurorka świetnie spełnia się w roli babci
  3. Michał Borzuchowski z „Top Model” robi zawrotną karierę! Na koncie ma już sesję w hiszpańskim ”Vogue’u”
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

źródło: fakt24.pl

Poprzedni artykułBrwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
Następny artykułKot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia [WIDEO]
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.