Joanna Krupa to gwiazda, która w kontaktach z mediami wydaje się wyjątkowo szczera. Mimo że nie zawsze było u Joasi kolorowa, wygląda na to, że zainteresowanie w ogóle jej nie przeszkadza i o swoim przyszłym mężu, będzie opowiadać tyle, co o poprzednim. Teraz gwiazda ogłosiła, kiedy bierze kolejny ŚLUB!

W najnowszym wydaniu Dzień Dobry TVN obok Kingi Rusin i Piotra Kraśko na kanapie zasiadła Joanna Krupa. Modelka miała opowiadać w śniadaniówce o nowym, reaktywowanym programie Top ModelMimo to rozmowa zeszła na życie prywatne Krupy…

Joanna Krupa ogłosiła, kiedy weźmie ślub

Gwiazda postanowiła w trakcie rozmowy o Top Model, nieco zdradzić ze swojego prywatnego życia:

– Były zaręczyny, będzie ślub, domu też razem szukamy. W tym roku będzie ślub, ale jeszcze nie wiemy gdzie. On chce w Krakowie, ja chcę w Stanach.

Kinga Rusin postanowiła nieco dopytać Krupę o szczegóły dot. ceremonii zaślubin:

– Sukienka będzie bardziej spokojna. Nie będzie takiego szału jak w pierwszym małżeństwie. Będzie na luzie. Tylko rodzina albo nawet sami będziemy. On by chciał, żebym była tylko ja z nim i to wszystko.

Mamy nadzieje, że mimo zapewnień ślub nie będzie taki prywatny i odpędzie się w Krakowie, jak chce narzeczony gwiazd. GRATULUJEMY! 

Joanna Krupa ogłosiła, kiedy weźmie ślub
instagram.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. SexMasterka z nowym klipem „Rak”. Posłuchaj jej piosenki
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub
  3. Tede odpowiada Linkiewicz: „Wygląda jak bomba rumba, strasznie brzydka”

źródło: pudelek.pl