DDTVN: Dziś urodziny obchodzi ulubiony prowadzący porannego show. Marcin Prokop skończył właśnie 42 lata. Gwiazdor jest jednym z najbardziej rozchwytywanych prezenterów w Polsce, jednak jego początki pracy w telewizji nie należały do najłatwiejszych. Co udało mu się dokonać do tej pory i jakiego momentu w telewizji żałuje najbardziej? Możecie być zaskoczeni. 

Marcin Prokop to bez wątpienia jeden z największych gwiazdorów polskiej telewizji, a prowadzenie programu DDTVN tylko ugruntowało jego mocną pozycję na mapie polskiego show-biznesu. Dziś słynny prezenter obchodzi swoje 42 urodziny. Jak wyglądała jego ścieżka na sam szczyt polskiej telewizji i który etap swojej kariery uważa za najgorszy? 

Ile lat ma Marcin Prokop?

Marcin Prokop obchodzi dzisiaj swoje urodziny. Kiedy urodził się Marcin Prokop? Dziennikarz urodził się dokładnie 14 lipca 1977 roku w Warszawie, gdzie się wychował i poszedł na studia. Aż ciężko uwierzyć, że przystojny prezenter DDTVN kończy dzisiaj 42 lata. Jego świetne stylizacje, uroda, a także przebojowa osobowość sprawiają, że wygląda na znacznie młodszego, niż jest w rzeczywistości. Teraz jest wielką telewizyjną gwiazdą, jednak jego droga na szczyt była kręta i wyboista.

Marcin Prokop przed DDTVN

Jak zaczynał Marcin Prokop? Swoje pierwsze kroki w branży telewizyjnej stawiał na antenie MTV Polska, gdzie prowadził programy: Pełna lista, Pełna kultura, a także Select. Następnie był jurorem w programie Idol, gdzie zastąpił Kubę Wojewódzkiego, jednak jak sam prezenter przyznaje, był to jego najgorszy moment w pracy w telewizji. Od 2004 do 2007 roku był związany z Telewizją Polską, w której narodził się jego duet z Dorotą Wellman, z którą to wspólnie opuścił gmach TVP, przechodząc do TVN-u. Prokop od września 2007 aż do chwili obecnej jest jednym z prowadzących DDTVN. Od czasu transferu do stacji TVN prowadził 8 programów, w tym takie hity jak Mam Talent, czy Mamy Cię!.

Telewizja to nie jedyna zajętość prezentera DDTVN. Marcin Prokop spełniał się dziennikarsko także w radio i prasie. Był m.in. redaktorem naczelnym tygodnika Przekrój, a także prowadził autorskie audycje w Radio Zet, czy Radio Złote Przeboje. Marcin Prokop ma dopiero 42 lata, a już może pochwalić się dorobkiem zawodowym, którego mogą mu pozazdrościć starsi koledzy z branży. W dniu 42 urodzin Marcinowi Prokopowi życzymy kolejnych sukcesów i wytrwałości w zawodzie. A wy, czego życzycie Marcinowi Prokopowi?

Zobacz, jak zmieniał się Marcin Prokop:

ddtvn
instagram.com/_marcinprokop_/

Marcin Prokop w młodości. 

ddtvn
instagram.com/_marcinprokop_/

Gwiazdor zaczynał w MTV. 

ddtvn
Dzień Dobry TVN

Teraz wraz z Dorotą Wellman prowadzi DDTVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda YouTube zginęła w wypadku na elektrycznej hulajnodze. Zderzyła się z ciężarówką
  2. Helena Vondrackova pokazała się w bikini. Trudno uwierzyć, że ma 72 lata!
  3. Jak się opalać, żeby się nie spalić? Najważniejsze zasady bezpiecznego opalania
  4. Pamiętacie Kasię z programu „Śmiechu warte”? Co dziś robi i jak potoczyła się jej kariera?
  5. Dlaczego kot śpi na człowieku? Powody mogą was zaskoczyć