Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Demi Lovato PRZYZNAŁA SIĘ! Od kwietnia regularnie brała narkotyki
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 27.08.2018 16:27

Demi Lovato PRZYZNAŁA SIĘ! Od kwietnia regularnie brała narkotyki

Demi Lovato gwiazda
Fot.instagram.com @ddlovato

Demi Lovato po ostatnim przedawkowaniu czuje się już lepiej. Serwis TMZ.com, dowiedział się od dilera piosenkarki, Brandona Johnsona, że Demi doskonale znała ryzyko przyjmowania narkotyków.

Jak podaje portal TMZ.com amerykańska gwiazda regularnie brała narkotyki od kwietnia tego roku. Brandon Johnson zwierzył się, że był z nią wtedy, fatalnego dnia i razem brali narkotyki.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki?

W dniu, kiedy Demi Lovato przedawkowała narkotyki, według opowieści jej dilera, gwiazda wysłała do niego smsa prosząc o spotkanie. Johnson wiedział, że ma na miejsce przynieść narkotyki. Para wzięła razem kilka tabletek i Brandon wyszedł z apartamentu Demi Lovato nie wiedząc, że piosenkarka będzie mieszać tabletki z Meksyku, które Johnson jej przyniósł z poważną substancją, która zabiła m.in. Prince’a – fentanylem.

Kim jest Brandon Johnson, diler Demi Lovato?

Według pewnych źródeł Demi Lovato od jakiegoś czasu spotykała się ze swoim dilerem — prawdopodobnie łączyły ich stosunki seksualne, jednak rzecznik gwiazdy zaprzecza tym plotkom. Brandon jest doskonale znany amerykańskiej policji. Lista jego przewinień jest długa, a kartoteka obszerna. W marcu tego roku Johnson został aresztowany, kiedy policja znalazła przy nim narkotyki, pistolet oraz 10 tysięcy dolarów. Ponadto, po przeszukaniu jego domu, policja znalazła duże ilości narkotyków. W czerwcu mężczyzna został aresztowany za posiadanie kokainy i prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Demi Lovato idzie na odwyk?

Gwiazda, kiedy już poczuła się lepiej, napisała długi list do fanów, w którym dziękuje za wsparcie i modlitwy, a także za okazaną jej miłość i współczucie. Przyznała się do swojego uzależnienia i obiecała, że wkrótce rozpocznie odwyk. Jak informują zagraniczne media, Lovato powinna wyjść ze szpitala niedługo i od razu zostanie przeniesiona do ośrodka leczenia uzależnień.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Demi Lovato
Demi Lovato
Demi Lovato

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z narkotykami w Stanach Zjednoczonych
  2. Wpadki. Poczujecie zażenowanie i rozbawienie w jednym [ZDJĘCIA]
  3. Barbie i Ken. Wydali milion złotych, żeby się do nich upodobnić

źródło: eska.pl, elle.com