Demi Moore może być dumna z tego, w jak wspaniałym związku była z Ashtonem Kutcherem. Mila Kunis, obecna partnerka aktora postanowiła skomentować ich związek. Bez wątpienia Ashton musiał opowiadać o swojej byłej kobiecie w samych superlatywach, skoro jego obecna partnerka komentuje ich związek w tak wspaniałych słowach. Jesteście ciekawi, co takiego powiedziała Mila o Ashtonie i Demi? 

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się 20 lat temu, kiedy razem pracowali na planie serialu Różowe lata siedemdziesiąte. Obydwoje byli nastolatkami i wtedy nie mieli się ku sobie. Po wielu latach aktorów połączyło bardzo silne uczucie i dziś są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci. W ostatnim wywiadzie Mila Kunis w bardzo szczerych słowach opowiedziała o swojej i Ashtona przeszłości. Gwiazda wykazała się ogromną klasą.

Demi Moore tworzyła udany związek z Kutcherem?

Kiedy Mila Kunis spotykała się ze swoim byłym partnerem – Macaulayem Culkinem, Ashton Kutcher związany był ze starszą o 16 lat i niesamowicie piękną Demi Moore. Była to bardzo intensywna relacja i para dość szybko się pobrała, a tym samym 25-letni Ashton stał się ojczymem dla trzech córek Moore. Uczucie, choć było intensywne, to niestety nie przetrwało próby czasu i małżeństwo rozwiodło się w 2011 roku.

Mila Kunis postanowiła wypowiedzieć się na temat związku swojego partnera z Demi Moore. To, co wyznała Mila Kunis na pewno was zaskoczy!

– Ashton i Demi mieli normalny, prawdziwy związek. Wychowywali razem trójkę dzieci. To było normalne życie. On był młodszy, ale kochał te dzieci – powiedziała aktorka.

Co ciekawe, Kutcher nadal ma bardzo dobry kontakt z córkami Demi. Trzeba przyznać, że rzadko można spotkać tak dojrzałe podejście. Mila Kunis wykazała się niesamowitą klasą, a Ashton jest bez wątpienia wspaniałym i odpowiedzialnym mężczyzną, który pomimo młodego wieku, świetnie radził sobie z rolą ojczyma.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

demi moore
fot. instagram.com / demi.moore
demi moore
fot. instagram.com / aplusk
demi moore
fot. instagram.com / _mila_kunis__

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowe reakcje na Facebooku! Wiemy, gdzie ich szukać
  2. Barwy lata. Jakie kolory jest modnie nosić tego lata?
  3. Fani przecierają oczy ze zdumienia! Michał Szpak w krótkich włosach

Źródło: cosmopolitan.pl

Poprzedni artykułChristina Aguilera jest w trzeciej ciąży? „Unikała alkoholu i sushi”
Następny artykułSiostry Kardashian w odważnej kampanii Calvin Klein