Detektyw znany ze swoich głośnych medialnych spraw został oskarżony o poważne przestępstwo. Jak podaje Dziennik Śledczy na swojej stronie internetowej, postawiono mu zarzut fałszywego oskarżenia innej osoby. Krzysztof R. najprawdopodobniej wkrótce stanie przed sieradzkim sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności.

Znany przez wielu detektyw wkrótce stanie przed sądem? W rozmowie z Dziennikiem Śledczym prokurator Jolanta Szkilnik potwierdziła, że akt oskarżenia w tej sprawie sieradzka prokuratura rejonowa skierowała do Sądu Rejonowego w Sieradzu. 

Znany detektyw stanie przed sądem

Pod koniec ubiegłego roku prokurator Szkilnik poinformowała, że w dochodzeniu prowadzonym przez policję w Sieradzu został ogłoszony zarzut Krzysztofowi R. dotyczący fałszywego oskarżenia ustalonej osoby o popełnienie przestępstwa usiłowania zmuszenia do określonego zachowania w celu zwrotu wierzytelności.

Krzysztof Rutkowski, bo o nim mowa, nie przyznał się wówczas do zarzucanych mu czynów i przedstawił swoją własną wersję wydarzeń, po czym dodał, że osobiście podejmie się czynności, które mają potwierdzić jego rzekomą niewinność. Dziś media obiegła informacja, że prokuratura skierowała tę sprawę do Sądu Rejonowego. 

  1. Wiadomo, gdzie za granicę wybiera się Andrzej Duda. Ujawniono jego wielkie plany
  2. Uważajcie podczas spacerów w Warszawie i patrzcie pod nogi. „Po Bielanach grasuje morderca
  3. Siedziba partii w Warszawie została ostrzelana. Ktoś próbował trafić w plakat z wizerunkiem jednego polityka

Krzysztof Rutkowski i jego konflikt z prawem

Okazuje się, że bardzo możliwe, iż znany detektyw trafi do więzienia, a wszystko to dlatego, że ciąży na nim prawomocny wyrok roku pozbawienia wolności z warunkowym jego zawieszeniem na okres pięciu lat- informuje Dziennik Śledczy.

Znany detektyw nieraz miał w ciągu swojej kariery konflikt z prawem. Więcej o tym, w co zamieszany był Krzysztof Rutkowski, pisaliśmy w jednym z artykułów styczniowych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

detektyw
Fot. .instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

Znany detektyw stanie przed Sądem Rejonowym. 

mężczyzna
Fot. cocoparisienne, Pixabay

Krzysztofowi R. grozi kara pozbawienia wolności. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  2. Nie żyje legenda Kołobrzegu. Mieszkańcy pogrążeni w żałobie. Nadmorski kurort nie będzie już taki sam
  3. Czarna seria znanego programu TV. Nie żyje Grant Imahara, kolejna gwiazda „Pogromców mitów”
  4. Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę
  5. 60-letnia Majka Jeżowska szykuje się do ślubu. Zdradziła szczegóły, nie będzie to typowa ceremonia
  6. Donald Tusk w końcu skomentował wynik wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć

Źródło: rmf24.pl

 

Poprzedni artykułCzekają nas wielkie zmiany w mediach. Na celowniku jest telewizja TVN
Następny artykułProwokatorska wymiana zdań między Agatą Dudą a znanym dziennikarzem. Prezydent wkroczył do dyskusji, przekaz jest jednoznaczny
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.