Piękna blondynka Karolina Lutczyn-Friedek dała się poznać polskiej publiczności w produkcji TVN zatytułowanej „Detektywi”. Właśnie tam aktorka i córka rysownika Edwarda Lutczyna wcielała się w rolę asystentki detektywów. Jeszcze wtedy nie mieliśmy pojęcia, jaką tajemnicę skrywa jej przeszłość. 

„Detektywi” byli serialem paradokumentalnym, w którym aktorzy wcielali się w detektywów rozwiązujących różne sprawy kryminalne. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w serii była Karolina Lutczyn-Friedek

Niedługo po zakończeniu emisji programu, słuch po niej zaginął. Okazało się, że sprawa była poważniejsza, niż można było przypuszczać.

„Detektywi”: gwiazda serii ujawniła mroczną przeszłość

Na planie serialu „Detektywi”, Karolina Lutczyn, aktorka i córka słynnego rysownika, poznała swojego przyszłego męża, Macieja Friedka. Para wzięła ślub 12 lat temu, a teraz wspólnie wychowuje córkę, która niedługo skończy 7 lat. 

Choć aktorka zniknęła z ekranu, zaczęła niedawno spełniać się w roli reżyserki – ostatnio zaliczyła swój debiut, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak jednak wyznała, przed laty nie miała łatwo. Od czasów licealnych była uzależniona od narkotyków

Opisywała, że wyjść z nałogu pomogła jej terapia. Mówiła, że był to dla niej bardzo trudny czas.

To był ciężki proces, bardzo ciężka praca. Słabość przerobiłam na siłę – mówiła w rozmowie w „Dzień Dobry TVN”. 

Zdecydowała się opowiedzieć publicznie o swoim przypadku, by teraz móc pomagać innym, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. 

„Detektywi” otworzyli jej drogę do rozpoznawalności, a teraz dama Lutczyn-Friedek postarała się o to, by właściwie ją wykorzystać. 

Zobacz zdjęcie: 

detektywi
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Karolina Lutczyn od czasów licealnych była uzależniona od narkotyków. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

 

Źródło: [party.pl]

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.