Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Majewski o celebrytach: „Jesteście FAŁSZYWI, interesowni i myślicie tylko o sobie”
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 23.08.2018 13:44

Majewski o celebrytach: „Jesteście FAŁSZYWI, interesowni i myślicie tylko o sobie”

Deynn
instagram.com deynn

Deynn i Majewski zrobili ostatnio coś bardzo dobrego ze swoją sławą — zorganizowali w internecie zbiórkę pieniędzy dla chorej fanki. Ostatecznie udało się zebrać sporą sumę.

Fit para zorganizowała zbiórkę pieniędzy dla chorej Oliwii, której groził wózek inwalidzki. Dzięki zebranej sumie możliwy był zakup protezy nogi dla fanki Deynn i Majewskiego.

Akcja charytatywna Deynn i Majewskiego

Deynn i Majewski postanowili zaangażować w akcję charytatywną jak największą ilość osób, także celebrytów. Majewski opublikował link do zbiórki na swoim profilu i otagował takie znane osobistości show biznesu jak: Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Maffashion, Jessica Mercedes, Quebonafide, Littlemooonster96, Kuba Wojewódzki i Honorata Skarbek. Niektórzy z celebrytów udostępnili link na swoich tablicach, a także sami wpłacili pieniądze na rzecz pomocy dla Oliwii.

Trzeba przyznać, że Deyn i Majewski zrobili naprawdę dobrą rzecz dla potrzebującej osoby. Po sukcesie akcji, Majewski opublikował dość długą relację na Instagramie, w której oprócz podziękowań dla wszystkich, którzy pomogli zebrać pieniądze na protezę dla Oliwii, powiedział kilka ostrych słów pod adresem konkretnych celebrytów, którzy pomogli tylko dlatego, że zostali przez niego „postawieni pod ścianą”:

– W pojedynkę nic nie osiągniemy, ale proponuję, to tylko taka luźna propozycja, niezobowiązująco. Dołączać się, gdy ktoś sławny robi taką akcję. (…) Nie musimy się lubić. Powiem więcej: ja większości was nie lubię. Ale to jest inna sprawa — powiedział Majewski.

W wypowiedzi partnera Deynn dostało się między innymi Maffashion i Ewie Chodakowskiej:

– Ten przykład Oliwki nam wiele uzmysłowił i otworzył oczy, że faktycznie to ma sens. Na przykład Maffashion to dałaby sobie stopę obciąć, żeby Maricie coś nie wyszło. Ewa Chodakowska też taka cicha woda nas nienawidzi. Fit loversi też mają jakiś problem, ale udzielili się, pomogli.

Co myślicie o tym, co powiedział Majewski? Czy Deynn ma na pieńku z innymi fit gwiazdami?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Deynn
Deynn
Deynn
Deynn

ZOBACZ TEŻ:

  1. SKANDAL w „Jaka to melodia?”. Janowski: „To koniec! Nie gramy ostatnich 10 odcinków!”
  2. Wiemy ile zarabia Małgorzata Rozenek! Będziecie w SZOKU
  3. Mamy zwiastun 7. sezonu „Top Model”. Tęskniliście?

źródło: pudelek.pl