Connect with us

Showbiz

Deynn i Majewski UCIEKAJĄ z Warszawy! Ich mieszkanie jest do wynajęcia

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Ostatnimi czasy praktycznie cała Polska żyła aferą związaną z ostrym konfliktem między Deynn i jej siostrą Klaudią.To nie był szczęśliwy okres dla blogerki i jej chłopaka. Po skandalu wszystkie marki wycofały się ze współpracy z parą. Stąd pojawiła się plotka, że celebryci nie mają za co żyć. Po fali porażek przestali udzielać się w życiu publicznym. Teraz Deynn i Majewski uciekają z Warszawy oraz rezygnują z wynajmu luksusowego mieszkania na Saskiej Kępie.

W internecie pojawiło się ogłoszenie wynajmu mieszkania słynnej pary,  wystawione przez jedno z biur nieruchomości. Okazuje się, że para płaciła za nie 6 tys. zł miesięcznie. „Luksusowo wyposażony loft w cichej dzielnicy” składał się z aż trzech pokoi i kaskadowego ogrodu.

Gdzie znana fit-para się przenosi? Są plotki, że zamieszkają we Wrocławiu.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Showbiz

Madonna robi kupę na sedesie. „Niech Cię Pan błogosławi”

Opublikowane

-

Madonna właściwie od początku swojej kariery szokowało, w tym roku artystka kończy 60 lat i nadal potrafi wywołać skandal, jak mało kto. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Opublikowane

-

Edyta Górniak została zgwałcona

Nikt nie spodziewał się, że przeszłość Edyty Górniak mogła być tak mroczna. W dzieciństwie krzywdziła ją matka. Dodatkowo artystka została zgwałcona.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Żywa Barbie szokuje: „Kto chce być moim SZCZENIACZKIEM? SŁUŻ MI”

Opublikowane

-

Annela (Żywa Barbie) szokowała do tej pory swoimi monstrualnymi ustami, niezliczoną ilością operacji plastycznych, a także nie do końca przemyślanymi wypowiedziami w programach śniadaniowych. Nie mogliśmy jednak uwierzyć w to co zobaczyliśmy wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu polskiej Barbie.
(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy