Deynn i Majewski, jak już pisaliśmy, wracają do kraju po kilkumiesięcznym pobycie w USA. Wiemy, dlaczego Deynn i Majewski MUSZĄ wrócić. Jeśli jesteście ciekawi, czytajcie dalej.

Nowożeńcy, po dość krótkim pobycie w Stanach Zjednoczonych postanowili zwinąć manatki i wrócić nad Wisłę. Powód jest dość banalny i nie była to ich decyzja.

Gdzie mieszkają Deynn i Majewski?

W Wielką Sobotę Majewski wypuścił na swoim profilu na Instagramie relację na żywo, w której, razem z Deynn, ogłosili, że pobrali się w ukryciu i postanowili odpocząć na jakiś czas od Polski i wyjechali do USA. Od pamiętnej wideo-relacji minęło kilka miesięcy, a Deynn i Majewski, jak zdradza informator Pudelka, młoda para musi opuścić Stany Zjednoczone z powodu wygasającej wizy turystycznej.

Kim jest Deynn i Majewski?

Wszyscy znają ich pod pseudonimami, natomiast ich prawdziwe imiona to Marita Surma i Daniel Majewski. Przypominamy, że Marita zasłynęła jako niezwykle aktywna użytkowniczka Instagrama i Snapchata. Daniel jest zawodowym trenerem fitness. Para zaczęła ćwiczyć wspólnie i publikować zdjęcia w internecie. Deynn może pochwalić się milionem obserwatorów na Instagramie!

Deynn i Majewski — skandal

Pierwsza para polskiego fitnessu do tej pory znana była ze skandalu rodzinnego z udziałem rodzeństwa Deynn. Warto przypomnieć, że chodziło o słynne smsy między siostrami i rzekome znęcanie się nad 10-letnią siostrą Marity przez Majewskiego. Najprawdopodobniej wspomniany skandal był bezpośrednim powodem wyjazdu pary z Polski.

Deynn i Majewski wracają do Polski?

Pobyt w USA, według słynnej fit pary, pozwolił im odpocząć i nabrać dystansu do wszystkich nieprzyjemnych sytuacji i fali hejtu, której doświadczyli przebywając w Polsce. Czy myślicie, że po powrocie do Polski wywołają kolejne skandale? A może spokornieli i będą trzymać się od skandali z daleka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Deynn i Majewski
Fot.instagram.com @deyn
Deynn i Majewski
Fot.instagram.com @deyn
Deynn i Majewski
Fot.instagram.com @iammajewski
Deynn i Majewski
Fot.instagram.com @iammajewski

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak wygląda miłość mężczyzny do kobiety? Są 4 etapy
  2. Rafał Maślak JUŻ PO ŚLUBIE. Pokazał piękne zdjęcia
  3. DRAMAT Ewy Minge poruszył cały internet

źródło: popularne.pl, pudelek.pl

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.