Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Deynn i Majewski WZIĘLI ŚLUB! (FOTO)
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 29.03.2018 17:30

Deynn i Majewski WZIĘLI ŚLUB! (FOTO)

Deynn i Majewski wzięli ślub
instagram.com

No i stało się! Deynn i Majewski wrócili z grubej rury! Nie dość, że po całej „siostrzanej aferze” mieli odwagę odezwać się ponownie w social mediach to, parę chwil temu na profilu Deynn pojawiła się informacja – Deynn i Majewski WZIĘLI ŚLUB. 

Trzeba im przyznać, że mają rozmach. Po tym, co stało się kilka miesięcy temu, dosłownie wszystkie media postanowiły ich medialnie uśmiercić. O co poszło?

W styczniu starsza z sióstr Marity – Klaudia opublikowała nieprzyjemne fakty dotyczące jej relacji z siostrą. Wyznała, że fit-blogerka pomimo obiecanej pomocy w wychowywaniu 10-letniej Natalki, wcale tego nie robiła i w głównej mierze to na niej spoczywała cała odpowiedzialność. Oprócz tego do sieci wypłynął filmik z udziałem najmłodszej siostry, na którym para wyśmiewa dziewczynkę. Pisaliśmy o tym dokładnie tutaj.

Deynn i Majewski wzięli ślub

Dosłownie wczoraj pojawiły się pierwsze posty na profilu Daniela Majewskiego i Marity Surmy – para pochwaliła się, ze są w USA, a dokładnie w LA.

Kilka minut temu na profilu Deynn pojawiło się to zdjęcia:

Deynn i Majewski wzięli ślub

Wszystko wskazuje na to, że Deynn i Majewski pochwalili się swoim zdjęciem ślubnym.

Zapomniałam dodać… Pani Majewska #marriage – podpisała zdjęcie w welonie.

Ślubna sesja budzi spore kontrowersje i z pewnością mało komu przypadnie do gustu. Czyżby Deynn i Majewski czerpali inspiracje od Beyonce i Jay-Z?

deynn i majewski

Ślubne tautaże

Na zdjęciu możemy zauważyć również, że małżeństwo na pamiątkę ślubu, wykonało sobie na twarzy tatuaże. Pozostaje mieć nadzieję, że przy kolejnej aferze nie będą musieli ich usuwać…

Internauci komentują

Fani fit-pary chyba jeszcze nie zdążyli zapomnieć o wszystkich aferach, które w ostatnim czasie wypływały do mediów. Pod zdjęciem, które opublikowała Marita możemy przeczytać oprócz gratulacji komentarze, które właśnie na to wskazują.

No coz, czego sie nie robi po to by znow miec rozglos ? ale ludzie i tak zawsze beda pamietac to jacy jestescie i kazde kolejne zdjecie to i tak bedzie pokazówa 🙂 fejm fejmem ale blagam – nie rozmnazajcie sie ?✌? – napisała jedna z obserwatorek.

Taa zapomniałaś dodać, chyba raczej czekałaś żeby wrzucić to po aferze by odwrócić uwagę ludzi od dramy a skupić na ślubie XDD ludzie to nie debile, za jakich ich uważasz – dodała kolejna.

Mamy nadzieję, że nie brali ślubu w sportowych ubraniach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 8 makabrycznych eksperymentów, które przeprowadzono na ludziach. Zgotowano im piekło
  2. ROZŁAM W RODZINIE! Brat Królikowskiego spotyka się z jego dziewczyną
  3. Będzie skandal w Polsacie?! W tle Tomasz Adamek, jego żona i Bóg