Deynn i Majewski zakończyli swój pobyt w Stanach Zjednoczonych. Wracają do Polski i mają nadzieję na odbudowanie swojej kariery. 

Jak donosi informator portalu Pudelek, są bardzo zdeterminowani, aby odzyskać swoją popularność i poprawić reputację. W jaki sposób? O tym w tekście.

Kim są Deynn i Majewski?

Deynn, a tak naprawdę Marita Surma to dziewczyna, której popularność przyniosła aktywność na portalach, takich jak Snapchat czy Instagram. Jej parterem jest Daniel Majewski, trener fitness. Zarówno Marita, jak i Daniel pasjonują się tematyką ćwiczeń fizycznych i aktywnie działają w tej sferze zawodowej. Jest o nich bardzo głośno.

Deynn i Majewski w 2017 roku wydali książkę Trening życia. Deynn & Majewski trenuje.

W książce możemy znaleźć wiele interesujących cytatów jak np.:

– To nie są puste słowa, kiedy mówi się, że każdy mistrz musi najpierw dostać tysiąc razy w ryj, by później, za tysiąc pierwszym razem nauczyć się omijać cios i być na niego przygotowanym. – czytamy.

Czemu kariera Deynn i Majewskiego zaczęła podupadać?

Marita znalazła się w niezłych tarapatach. Jej nienaganna sylwetka zdaje się nie iść w parze z nienagannym zachowaniem. W Internecie znaleźć możemy screeny, z których wynika, że Deyn odmawia płacenia swoich długów! Już dwie osoby oskarżają popularną fit-parę o niesłowność. Jedna z nich oskarża Deynn o zbicie lustro, w cenie notabene 1200 złotych i niechęć do ich zwrotu. Druga o pożyczenie samochodu i nałapanie mandatów na fotoradarach. Ani jedna, ani druga sytuacja nie wzruszyła pary. Jednak ich wizerunek mocno na tych aferach ucierpiał.  Jak zamierzają go odbudować? Po niekorzystnych dla ich pijaru wydarzeniach para zdecydowała się wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Teraz wraca do Polski.

– Będą udawać nawróconych, powiedzą że Stany ich zmieniły i liczą, że wszystko wróci do stanu sprzed skandali, czyli że kasa dalej będzie płynąć – mówi informator portalu Pudelek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Deynn
Fot Instagram. @deynn
Deynn
Fot Instagram. @deynn
Deynn
Fot Instagram. @deynn
Deynn
Fot Instagram. @deynn

ZOBACZ TEŻ:

  1. Borys Szyc jako Józef Piłsudski w nowym filmie. Jest nie do poznania
  2. Aniołek Victoria’s Secret skrytykowany za ciało po ciąży. „Dajcie mi spokój!”
  3. Katarzyna Zielińska pokazała komiczne zdjęcie. Ma dystans?

źródło: pudelek.pl, gala.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.