Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Deynn pokazała zdjęcie Majewskiego sprzed lat. Nie wyglądał najlepiej…
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 30.03.2018 17:44

Deynn pokazała zdjęcie Majewskiego sprzed lat. Nie wyglądał najlepiej…

Deynn
instagram.com

Deynn i Majewski wrócili po prawie trzymiesięcznej banicji, na którą wysłała ich siostra Deynn, Klaudia. Od razu można zauważyć, że fit-para stęskniła się za Instagramem i Snapchatem, ponieważ ilość relacji i zdjęć, które obecnie wrzucają, przytłacza. Jedno ze zdjęć zasługuje na naszą szczególną uwagę – możemy zobaczyć na nim Majewskiego z dzieciństwa. Zupełnie nie przypomina siebie! 

Kim jest Daniel Majewski, czyli chłopak Deynn? Takie pytanie może zadawać sobie wiele osób, które o kontrowersyjnej parze usłyszało całkiem niedawno. Daniela Majewskiego można nazwać chodzącą reklamą jego planów dietetycznych i treningów. Jego wygląd wskazuje na to, że Majewski nie odpuszcza sobie na siłowni i restrykcyjnie przestrzega zasad dietetycznych. Tak jednak nie było zawsze.

Daniel Majewski w dzieciństwie

Mąż Deynn nie ukrywa, że kiedyś wyglądał o wiele gorzej. Miał zdecydowaną nadwagę, nie dbał o siebie, nie przestrzegał diety, nie ruszał się i nie uprawiał sportów. Jako dziecko był wyzywany od grubasów, miał niską samoocenę. Pewnego dnia postanowił postawić wszystko na jedną kartę. Zaczął ćwiczyć i sport stał się jego pasją. Przyznajemy, że bez wątpienia udało mu się poprawić jego wygląd.

Poniższe zdjęcie opublikowała Deynn na swojej relacji na Insta Story.

Daniel Majewski kiedyś
Daniel Majewski gruby

Myślicie, że Daniel ma jej za złe publikowanie jego starych zdjęć?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna strata! Nie żyje reprezentant Polski na mistrzostwach świata
  2. TO KONIEC! Taniec z Gwiazdami zniknie z anteny
  3. SKANDAL w Pytanie na śniadanie: „Rozwaliłaś moje małżeństwo!”