Deynn i Majewski wrócili po prawie trzymiesięcznej banicji, na którą wysłała ich siostra Deynn, Klaudia. Od razu można zauważyć, że fit-para stęskniła się za Instagramem i Snapchatem, ponieważ ilość relacji i zdjęć, które obecnie wrzucają, przytłacza. Jedno ze zdjęć zasługuje na naszą szczególną uwagę – możemy zobaczyć na nim Majewskiego z dzieciństwa. Zupełnie nie przypomina siebie! 

Kim jest Daniel Majewski, czyli chłopak Deynn? Takie pytanie może zadawać sobie wiele osób, które o kontrowersyjnej parze usłyszało całkiem niedawno. Daniela Majewskiego można nazwać chodzącą reklamą jego planów dietetycznych i treningów. Jego wygląd wskazuje na to, że Majewski nie odpuszcza sobie na siłowni i restrykcyjnie przestrzega zasad dietetycznych. Tak jednak nie było zawsze.

Daniel Majewski w dzieciństwie

Mąż Deynn nie ukrywa, że kiedyś wyglądał o wiele gorzej. Miał zdecydowaną nadwagę, nie dbał o siebie, nie przestrzegał diety, nie ruszał się i nie uprawiał sportów. Jako dziecko był wyzywany od grubasów, miał niską samoocenę. Pewnego dnia postanowił postawić wszystko na jedną kartę. Zaczął ćwiczyć i sport stał się jego pasją. Przyznajemy, że bez wątpienia udało mu się poprawić jego wygląd.

Poniższe zdjęcie opublikowała Deynn na swojej relacji na Insta Story.

Daniel Majewski kiedyś
Instagram / Deynn
Daniel Majewski gruby
Instagram / Deynn

Myślicie, że Daniel ma jej za złe publikowanie jego starych zdjęć?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna strata! Nie żyje reprezentant Polski na mistrzostwach świata
  2. TO KONIEC! Taniec z Gwiazdami zniknie z anteny
  3. SKANDAL w Pytanie na śniadanie: „Rozwaliłaś moje małżeństwo!”