Diagnoza: serial, który zyskał ogromną popularność. Wybitna obsada, niepowtarzalny scenariusz i owiana tajemnicą historia to zdecydowanie mocne strony produkcji stacji TVN. Tocząca się w Rybniku akcja przyciągnęła przed ekrany miliony telewidzów. Kto i co czyni Diagnozę wyjątkową? O czym jest hit jednej z najbardziej popularnych stacji? 

Diagnoza: serial odkrywa zarówno barwne, jak i mroczne strony ludzkich losów. Wskazuje, jak jeden moment i spotkane na swojej drodze osoby są w stanie wywrócić nasze życie do góry nogami. Produkcja to obowiązkowa pozycja dla osób, które cenią dobre filmy psychologiczne oraz wartką akcję. Co stoi za tak ogromnym sukcesem serialu? Sprawdzamy! 

Diagnoza: serial, który pokochali Polacy 

Miłość, nienawiść, intryga…

W rolę głównej bohaterki, Anny Nowak, wcieliła się Maja Ostaszewska. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń kobieta trafia do jednego ze śląskich szpitali. To miejsce, w którym toczy się wiele wątków serialu. Trudne do wyjaśnienia sytuacje doprowadziły sztab lekarzy do postawienia jednoznacznej diagnozy, jaką jest amnezja. Kobieta, która znalazła się na zakręcie rozpoczyna życie na nowo, zmagając się z demonami przeszłości.

Z biegiem czasu na jaw wychodzą nowe fakty z życia poszkodowanej. To wtedy okazuje się, jak ważną rolę w jej życiu odgrywa Jan Artman (Adam Woronowicz) oraz Michał Wolski (Maciej Zakościelny). Każdy odcinek wymaga od bohaterki niezwykłej determinacji w rozliczeniu się z przeszłością, która zdecydowanie jej nie oszczędzała. Serial opisuje trudy codzienności i ulotność ludzkiego życia. Tłem do barwnej historii bohaterki są postaci pacjentów, nad którymi czuwa zespół wybitnych lekarzy. 

Dobry film psychologiczny

Kogo możemy zobaczyć na ekranie? 

Diagnoza to nie tylko zaskakująca fabuła, lecz przede wszystkim wyśmienita obsada. Oprócz wspomnianych już aktorów, na ekranie możemy obserwować również Danutę Stenkę, Sonię Bohosiewicz oraz Antka Królikowskiego. W produkcji swoje miejsce znaleźli także Jan Englert z żoną Beatą Ścibakówną i córką, Heleną, która stawia swoje pierwsze kroki wśród kamer. 

Ogromne aktorskie wyzwanie

Z racji, iż wydarzenia, które mają miejsce w produkcji, toczą się w Rybniku, nieodzownym elementem gry aktorskiej jest śląska gwara! Sam Maciej Zakościelny, w wywiadzie udzielonym stacji TVN, wspomniał, iż: – (…) Patrzę w internecie, jak się czyta lub wymawia pewne słowa. Pytam również kolegów, którzy są stąd [ze Śląska], grają z nami i są w stanie coś podpowiedzieć. 

Aktorzy nie kryją, iż posługiwanie się gwarą śląską to dla nich nie lada wyzwanie, jednak czyni całą produkcję wyjątkową. 

Hit stacji TVN 

Serial spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem telewidzów. Wielokrotnie podkreślają, iż trudno oderwać się od serialu, a każdy kolejny odcinek to jeszcze większa dawka emocji i zwrotów akcji. Fani doceniają również miejsce, w którym mają miejsca zdjęcia produkcji. – Brawa dla Rybnika dla świetną promocję naszego miasta! Serial trzyma poziom! Już nie mogę się doczekać dalszych losów Anny- to wyłącznie niektóre z przychylnych komentarzy.

Nie dziwi więc, że od 2017 roku produkcja doczekała się aż trzech sezonów! Ogromny sukces stacja TVN zawdzięcza dopracowanemu nawet w najmniejszym szczególe scenariuszowi i aktorstwu na najwyższym poziomie. Czy wy również śledzicie losy głównych bohaterów Diagnozy

Diagnoza: serial, który zyskał ogromną popularność. ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Diagnoza serial
instagram.com @diagnozatvn

W rolę Anny, głównej bohaterki serialu, wcieliła się Maja Ostaszewska.