Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Miłość zmieniła go nie do poznania. Świeżo po ślubie Robert Górski schudł aż 15 kg i to dzięki żonie
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 12.10.2019 14:38

Miłość zmieniła go nie do poznania. Świeżo po ślubie Robert Górski schudł aż 15 kg i to dzięki żonie

Robert Górski dieta
fot. filmpolski.pl

Dieta sprawiła, że Robert Górski zrzucił aż 15 kilogramów. Wszystko wskazuje na to, że to jego nowa żona stoi za zmianami w sposobie odżywiania komika. Co zmienił w swoich nawykach? Jak dieta wpłynęła na sylwetkę Górskiego? Czy zrobił to dla miłości?

Robert Górski od lat jest znany polskim telewidzom jako lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz twórca Ucha prezesa. Ze swoją żoną ślub wziął zaledwie miesiąc temu, a już udało mu się dla niej schudnąć aż 15 kilogramów.

Robert Górski: dieta

Nowa dieta Roberta Górskiego polega na odejściu od starych, niezdrowych nawyków i zastąpieniu ich zdrowszymi alternatywami. Komik musiał zrezygnować z fast foodów i alkoholu. Musi twardo porzucić dawne przyzwyczajenia, które są przecież tak powszechne wśród kolegów po fachu Górskiego.

W nowej diecie drugiego najsłynniejszego prezesa w Polsce nie ma również miejsca na hot dogi ze stacji benzynowych. Górski rzucił także palenie, które kiedyś należało do jego przyzwyczajeń. Zamiast tego, komik już bez zadyszki zaczął uprawiać ochoczo sport. „To nie ten sam Robert. Zanim wstanę, on jest już na basenie, albo biega po parku, a potem robi dla mnie i dla naszej córki zdrowe śniadanie” – opowiedziała tygodnikowi Na żywo Monika Sobień-Górska, dzięki której nowa dieta została przyjęta przez komika.

Kim jest żona Roberta Górskiego?

Żona Roberta Górskiego to Monika Sobień-Górska. Z zawodu jest dziennikarką, która przeprowadza wywiady z licznymi gwiazdami. To właśnie dla niej komik rzucił swoją wieloletnią partnerkę graficzkę Katarzynę Osipowicz, z którą wychowywali nastoletniego syna Antoniego.

To właśnie podczas wywiadu z gwiazdorem zaiskrzyło między nim a Moniką Sobień. Przechodził wówczas kryzys w związku i zwrócił się ku młodszej dziennikarce. Niedługo już spodziewali się dziecka. We wrześniu odbyło się wesele pary i chrzciny córki Maliny, podczas którego Robert Górski mógł zmieścić się w mniejszy garnitur, a za wszystko odpowiedzialna jest nowa dieta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Robert Górski z partnerką

Nowa dieta Roberta Górskiego sprawiła, że schudł 15 kilogramów.

robert górski dieta

Robert Górski schudł dla swojej nowej żony i córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Nigdy fani tak nie wyśmiali Lewandowskiej. Pokazała przepis na proste danie
  6. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli