Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia
Marta Kulik
Marta Kulik 26.09.2019 19:24

Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia

dieta
fot. screen YouTube Entertainment Tonight

Dieta znanej gwiazdy zadziwia, ale działa. Po trzeciej ciąży piosenkarce udało się schudnąć aż 45 kilogramów! Dziś jest nie do poznania! Trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno ważyła ponad dwa razy więcej! Wiele zawdzięcza jednemu bardzo taniemu składnikowi swoich posiłków.

Jessica Simpson zaczynała karierę jako drobna blondynka, jednak po kolejnych ciążach jej ciało zaczęło się zmieniać. Po urodzeniu trzeciego dziecka postanowiła przejść metamorfozę, której efektami podzieliła się w mediach społecznościowych.

Jessica Simpson schudła 45 kilogramów

Trzecia ciąża nie była dla piosenkarki łatwa. Jessica Simpson zmagała się z opuchlizną nóg, refluksem żołądka i wieloma dodatkowymi kilogramami. Gwiazda wyznała, że ważyła 108 kilogramów i nie czuła się z tym dobrze. Dzięki ciężkiej pracy i odpowiedniej diecie w pół roku udało jej się zrzucić już 45 kilogramów!

— Jestem bardzo dumna, że znów czuję się sobą. Nawet jeśli wydawało się to niemożliwe, wybierałam jeszcze cięższą pracę — pisała na Instagramie.

dieta

Jessica korzystała z pomocy trenera Herleya Pasternaka, który zajął się jej treningami. Na początku zalecił piosenkarce spacery oraz korzystanie z bieżni i wykonywanie sześciu, a później czternastu tysięcy kroków każdego dnia. Częste przechadzki korzystnie wpłynęły nie tylko na wagę gwiazdy, ale także na jej samopoczucie. Z czasem zaczęła wykonywać dodatkowe ćwiczenia co dwa dni.

dieta

Jessica Simpson: dieta

Dieta Jessici Simpson również była ustalona przez Herleya Pasternaka. Trener polecił, aby spożywała trzy główne posiłki w ciągu dnia i dwie zdrowe przekąski, na przykład w postaci migdałów. Dieta nie była restrykcyjna, bo raz na jakiś czas gwiazda mogła pozwalać sobie na drobne słodkości. Jak przyznała, jej ulubionym warzywem stał się kalafior, dzięki któremu mogła spożywać zdrowe i niskokaloryczne posiłki. Przyznaje, że to właśnie jemu zawdzięcza swój sukces.

dieta

— Jem zdrowo. I odkryłam kalafiora, kto by pomyślał, że może być substytutem niemal wszystkiego? — mówiła w rozmowie z E News!.

Nie tylko dieta i ćwiczenia wpłynęły na zmianę w życiu gwiazdy. W jej życiu pojawiła się jeszcze jedna, niezwykle ważna zasada, która poprawiła jej samopoczucie. O co chodzi? Piosenkarka miała ograniczyć korzystanie z telefonu wieczorami i przesypiać co najmniej siedem godzin każdej nocy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny diament odkryty w RPA. Już wiadomo, że jego cena będzie rekordowa
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. 4-latka pogryziona w Pendolino. Przewoźnik nie zapewnił żadnej pomocy
  4. Aleksandra Kwaśniewska ma powody do radości. Fani składają jej gratulacje
  5. Rodzina znanego muzyka prosi o modlitwę. Gwiazdor jest w szpitalu, jego stan jest ciężki
  6. Gwiazdor „M jak Miłość” porwał swoje własne dziecko? Media twierdzą, że musiała interweniować policja
  7. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora

Źródło: viva.pl