Dieta dla kobiet pragnących cieszyć się płaskim brzuszkiem nie tylko latem powinna opierać się na kilku podstawowych produktach. Dzięki nim kilogramy zaczną spadać jak szalone, a ty raz na zawsze zapomnisz o kompleksach i szerokich T-shirtach. Koniecznie dowiedz się razem z nami, co jeść, aby cieszyć się nienaganną sylwetką.

Która z nas nie chciałaby pochwalić się sylwetką niczym modelki Victoria’s Secret? Tak właśnie myślałyśmy! Okazuje się, że wśród wszystkich katorżniczych diet jest jedna, w której nie musisz wyrzekać się ulubionych produktów, a kilogramy naprawdę lecą w dół. Poznaj razem z nami przepis na idealną figurę.

Dieta dla kobiet powinna być urozmaicona

Nie ulega wątpliwości, że dieta dla kobiet będzie diametralnie różnić się od tej, którą stosują panowie. Już teraz zdradzimy, że te z nas, które pragną cieszyć się płaskim brzuchem powinny unikać produktów, które wywołują wzdęcia. Oprócz tego konieczny jest też wysiłek fizyczny. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale odpowiednia dawka ruchu oprócz korzystnego wpływu na naszą sylwetkę, działa też zbawiennie na nasze samopoczucie oraz kontakty społeczne. Brzmi zachęcająco, prawda?

Dieta
Unsplash.com @brandless

Dieta dla kobiet może być czystą przyjemnością. 

To jednak nie wszystko. W walce o płaski brzuch konieczne będzie też wykluczenie węglowodanów, takich jak, chociażby cukier, słodycze czy mąka pszenna. Pod żadnym pozorem nie zapominaj też o zasadzie 4- 5 posiłków. Jedz mniej, a częściej. Wówczas efekty zobaczysz w mgnieniu oka.

Jakie produkty stosować w diecie na plaski brzuch?

Tutaj gama możliwości jest naprawdę szeroka. Przede wszystkim zwiększ liczbę produktów zawierających błonnik. Zobaczysz, że twój metabolizm ci za to podziękuje.

Do codziennych posiłków stosuj odtłuszczone produkty mleczne, owoce, jak np. melony czy jagody, a także świeże warzywa. Te ostatnie w zasadzie nie mają kalorii, a ich wpływ na zdrowie jest bezcenny. Słodkie i gazowane napoje zastąp wodą niegazowaną. 2 litry dziennie to absolutne minimum. Dzięki temu zapomnisz też o uczuciu głodu pomiędzy posiłkami.
Gwarantujemy, że dieta dla kobiet w tym wydaniu okaże się czystą przyjemnością.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dieta
Unsplash.com @annapelzer

Nie zapominaj o świeżych warzywach. 

Dieta
Unsplash.com @kobbymendez

Gotowe słodycze zastępuj zdrowymi zamiennikami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  2. Mama powiedziała, że jej synek spadł w przepaść. Prawda okazała się niewyobrażalnie gorsza
  3. Edyta Herbuś podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina się powiększyła
  4. Test ciążowy powtarzała 7 razy. Dopiero potem lekarze odkryli prawdę, która okazała się straszna
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

 

Poprzedni artykułNiewiarygodnie smutne, jakie rzeczy władze zrobią z grobem Woźniaka-Staraka ledwie kilka miesięcy po śmierci
Następny artykułGdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się bardzo mocno zdziwić
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.