Już dziś na scenie w Kobylnicy pojawiły się największe gwiazdy muzyki disco polo. Wśród nich nie mogło zabraknąć takich gwiazd, jak Sławomir i Kajra czy zespołu Boys. Podczas jednego z występów na Disco Hit Festival doszło do zaskakującej sytuacji.

Marcin Miller i Sławomir postanowili spróbować swoich sił w duecie i wykonali jeden ze swoich wspólnych przebojów. W pewnym momencie podczas koncertu doszło do zadziwiającej sytuacji.

Disco Hit Festival: Sławomir Świerzyński zapomniał o śpiewaniu?

Podczas festiwalu Disco Hit w Kobylnicy, fani muzyki disco polo nie mogli narzekać na brak emocji i ulubionych artystów. Czołowi polscy wokaliści wykonali swoje największe hity, a dodatkowo przygotowali dla publiczności kilka niespodzianek. Jedną z nich był wspólny występ Marcina Millera i Sławomira Świerzyńskiego.

Panowie wykonali razem utwór „Szalona blondynka”. Podczas występu doszło do niecodziennej wpadki. W pewnym momencie Marcin Miller przed całą publicznością zwrócił się do Sławomira Świerzyńskiego i przypomniał mu, że ma śpiewać.

Zawołał donośnie do swojego kolegi: „Uwaga Sławek, śpiewasz!”, przypominając mu, kiedy zaczyna się jego część piosenki.

Disco Hit Festival: Czego spodziewać się po koncercie w Kobylnicy?

Koncert, który odbył się dziś w Kobylnicy, był uroczystym upamiętnieniem 30. rocznicy istnienia muzyki disco polo w Polsce. Na scenie nie zabrakło czołowych polskich gwiazd takich, jak Czadoman, MiłyPan czy zespołu Top Girls. Wydarzenie poprowadziło jedno z najsłynniejszych polskich małżeństw — Sławomir i Kajra.

Co ciekawe, wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, a organizatorzy przygotowali nawet specjalną mapę, która pomogła wiernym fanom trafić na miejsce wydarzenia.

Posłuchaj piosenki „Szalona blondynka”:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sławomir i Kajra poprowadzą program śniadaniowy. Dołączą do ekipy „Pytania na śniadanie” czy „Dzień Dobry TVN”?
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.