Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Popularni gwiazdorzy disco polo mieli poważny wypadek samochodowy. Zwierzę pod kołami
Marta Kulik
Marta Kulik 18.09.2019 16:10

Popularni gwiazdorzy disco polo mieli poważny wypadek samochodowy. Zwierzę pod kołami

Disco polo: popularni gwiazdorzy mieli poważny wypadek samochodowy. Pod kołami znalazło się zwierzę, które nie miało szans w starciu z pojazdem. Auto nadaje się już tylko do kasacji, od tragedii muzyków dzieliło naprawdę niewiele. Jak się czują?

Gwiazdy disco polo, członkowie zespołu BOMA mieli poważny wypadek na trasie Płock-Włocławek. Na drodze prawidłowo jadącego nagle pojazdu pojawiło się zwierzę. Kierowca nie zdążył wyhamować, doszło do dramatycznego zderzenia.

Gwiazdy disco polo miały wypadek

Członkowie zespołu BOMA, Marcin Jaworski i Bogdan Palak w godzinach nocnych poruszali się drogą krajową w kierunku Włocławka. Jak informuje serwis DiscoPortal, muzycy poruszali się zgodnie z przepisami, jednak nie pozwoliło to uniknąć wypadku. Na drodze pojawił się jeleń. Po zderzeniu mężczyźni zdołali włączyć światła awaryjne, opuścić pojazd zabezpieczyć jezdnię i wezwać pomoc.

disco polo

-Bogdan i Marcin na szczęście wyszli z tego cało. Pomimo odniesionych zadrapań i powbijanych opiłków potłuczonego szkła w ciało i odzież nic poważniejszego się nie stało. Jednak jak powiedziała policja, wokaliści zespołu BOMA mieli bardzo dużo szczęścia — informuje DiscoPortal.

Zwierzę było sporych rozmiarów, a zdarzenie mogło być tragiczne w skutkach. Muzycy cieszą się, że udało im się przeżyć i nie odnieść poważniejszych obrażeń. W mediach społecznościowych muzycy dziękują fanom za wsparcie i potwierdzają, że czują się dobrze.

disco polo

Zespół BOMA. Kim są Marcin Jaworski i Bogdan Palak?

Marcin Jaworski i Bogdan Palak są muzykami pochodzącymi z Włocławka. Obaj są wokalistami zespołu BOMA, który powstał we wrześniu 2015 roku. Nazwa grupy pochodzi od pierwszych imion jej założycieli. Jak sami o sobie piszą, grają muzykę disco dance i klubową skierowaną w szczególności do młodzieży. Muzycy są wstrząśnięci wypadkiem i bardzo go przeżywają.

-Dziękuję Bogu, że nad nami czuwa. Żyjemy — napisał na Facebooku Marcin Jaworski.

Marcin i Bogdan są wdzięczni za wszystkie słowa wsparcia. Fani cieszą się, że gwiazdorom nic poważnego się nie stało i że będą mogli kontynuować swoją muzyczną karierę. Muzycy koncertują nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy. W Hamburgu zespół BOMA wystąpił na jednej scenie z Ivanem Komarenko.

disco polo

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Aleksandra Kwaśniewska obrzydliwie wyzwana przez mężczyznę. Gwiazda ostro odpowiedziała
  3. Dominika Gwit trzęsie pośladkami i skacze na najnowszym wideo. Fan: „To jest już straszne”
  4. Michał Szpak ma psychofankę. Kobieta chciała wrobić go w romans, screeny rozmów są gorące
  5. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  6. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”
  7. Przepiękny Range Rover dla kobiet z charakterem. Zapisz się na jazdy już dziś
  8. Przepiękny Range Rover dla kobiet z charakterem. Zapisz się na jazdy już dziś

Źródło: DiscoPortal