Disco-polo: świat polskiej muzyki rozrywkowej przeżył prawdziwą tragedię. Zmarł wokalista znanego zespołu. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę podczas wieczoru kawalerskiego w Kraśniku. Okazało się, że sprawę bada prokuratura, właśnie pojawiły się nowe doniesienia w sprawie tragicznej śmierci wokalisty.

Marcin Felek, wokalista zespołu NoLime miał zaledwie 35 lat. Według relacji Jastrząb Post, mężczyzna rzucił się na pomoc dwóm tonącym kolegom, niestety nie wypłynął już z wody. Sprawę bada prokuratura, właśnie ujawniono nowe fakty.

Nie żyje Marcin Felek – gwiazda disco polo utonęła?

Dziś wyszły na jaw nowe informacje dotyczące śmierci Marcina Felka. Okazało się, że będzie przeprowadzona sekcja zwłok wokalisty, która pomoże ustalić przyczynę zgonu:

-Na środę zaplanowano sekcję zwłok. Liczymy, że biegłemu uda się ustalić dokładną przyczynę śmierci. Jeśli jednak uzna, że potrzebuje więcej czasu, na jego wnioski będziemy musieli poczekać – powiedziała prokurator Agnieszka Kępka w rozmowie z portalem wp.pl.

  1. Małgorzata Rozenek w fikuśnym staniku pokazała brzuch po porodzie. Internauci jednogłośni
  2. Rak jelita grubego może przez lata rozwijać się w ukryciu. Istnieje jednak sposób, by wykryć go, zanim będzie za późno

Marcin Felek bohaterem

Podczas wieczoru kawalerskiego, który odbywał się w Kraśniku w województwie lubelskim, dwóch jego uczestników postanowiło wypłynąć łódką, niestety wpadli do wody. Marcin Felek rzucił się im na pomóc, jednak nie udało mu się już wypłynąć.

Jak podaje Jastrząb Post, wciąż trwają przesłuchania uczestników wieczoru. Prokuratura nie podaje więcej informacji na temat okoliczności wypadku, wiadomo jedynie, że jest to postępowanie w sprawie wyjaśnienia przyczyny śmierci, nie zaś przeciwko komuś.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo dziwne nagranie z Kingą Dudą opublikowane przez anonimową osobę. Co tam się wydarzyło?
  2. Prywatne, poruszające wyznanie Jarosława Jakimowicza na antenie TVP. Jego syn mógł nie przeżyć
  3. Nikt się nie spodziewał, po Szumowskim ogłoszono kolejną dymisję. ”Miało być na chwilę, a wyszło prawie 5 lat”
  4. Urodził się w Polsce, podbił świat. Niestety, właśnie dowiedzieliśmy się o jego śmierci
  5. Nagle Szumowski publicznie zwrócił się do żony. Padły słowa, których nikt nie mógł się spodziewać
  6. Przez lata ukrywała prawdę przed mężem. Gdy synowa wyrywała marchewki z ogródka, dokonała porażającego odkrycia

Źródło: jastrzabpost.pl, wp.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl