Powstały kosmetyki inspirowane księżniczkami Disneya!

Kosmetyki inspirowane księżniczkami Disneya

Obraz 1 z 6

Fot.materiały prasowe

Disney od małego przyzwyczajał nas, że bycie księżniczką równa się szczęśliwemu, kolorowemu i pozbawionemu zmartwień życiu. Jako dorośli wiemy jednak, że bajka jest tylko bajką, a książę nie jeździ na białym koniu. Dzięki amerykańskiej firmie kosmetycznej możemy spełnić swoje dziecięce marzenia i poczuć się jak bohaterki bajek. Jak?

Firma ColourPop produkuje kosmetyki do makijażu i przy współpracy z Disneyem przygotowała linię kosmetyków inspirowanych księżniczkami z filmów Disneya. Kosmetyki będą dostępne online już za tydzień.

Disney, kosmetyki z księżniczkami Disneya?

Pięknie zaprojektowane opakowanie każdego kosmetyku tylko wzmaga uczucie zachwytu. Niestety, kupić piękny zestaw będzie można w USA dopiero 28 września, a więc za tydzień. Specjalną linię kosmetyków Disneya będzie można zamówić przez internet.

W skład zestawu inspirowanego księżniczkami Disneya wchodzi 18 elementów — szminek, błyszczyków, a także cieni do powiek. Disney i ColourPop zadecydowali, że do tworzenia linii kosmetyków wykorzystają jako inspirację 6 księżniczek: Kopciuszka, Piękną, Arielkę, Królewnę Śnieżkę, Dżasminę i Tianę.

Prostokątne i pięknie zaprojektowane pudełko pomieści wszystkie elementy. Cały zestaw kosztuje 120 dolarów, czyli około 430 złotych. Każda ze szminek ma na opakowaniu wizerunek księżniczki, ale nie w tradycyjnej, bajkowej formie, ale w bardziej wystylizowanej i „dorosłej” formie. Każda szminka kosztuje 7 dolarów, a więc 25 zł. Disney i ColourPop przygotował również serię błyszczyków, które kosztują 6 dolarów, czyli 22 złote każdy. Oprócz kosmetyków. Paleta 15 wyjątkowych cieni kosztuje 20 dolarów, co w przeliczeniu daje 70 zł. Można również zakupić pojedyncze cienie i wtedy za każdy zapłacimy 5 dolarów, czyli niecałe 20 zł.

Za tydzień ruszy sprzedaż kosmetyków inspirowanych księżniczkami Disneya na oficjalnych stronach ColourPop.com i ShopDisney.com. Tak Disney spełnia marzenia dorosłych kobiet, które chciały być księżniczkami. W Redakcji marzymy o wypróbowaniu wszystkich szminek i cieni do powiek. Mamy nadzieję, że kosmetyki te za jakiś czas trafią również do polskich drogerii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Babski wieczór? Maseczki z wina i czekolady to prawdziwy hit!
  2. Maminsynek? Sprawdź 15 sygnałów, że właśnie na niego trafiłaś!
  3. Martyna Wojciechowska opowiedziała, jak Marysia zareagowała na adoptowaną córkę

źródło: glamour.pl, cosmopolitan.com