Tatuaż dla dwojga może być pewnego rodzaju hołdem dla pięknej, szczerej relacji. Coraz więcej par decyduje się na tę formę ozdabiania ciała, która ma przypominać o wspólnie przebytej drodze. Jakie tatuaże dla dwojga są najmodniejsze? Przedstawiamy najpiękniejsze pomysły dla zakochanych [DUŻO ZDJĘĆ]!

Identyczne wzory, miłosne cytaty, wytatuowane imiona- propozycji jest mnóstwo. Które z nich są dobrym pomysłem, a nad którymi zdecydowanie warto się zastanowić? Podpowiadamy!

1. Ważna data

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na tatuaż dla dwojga jest umieszczenie na swoim ciele znaczącej daty. Pierwsze spotkanie, rozpoczęcie związku, oświadczyny oraz narodziny dziecka to wyłącznie niektóre z wydarzeń, o których chcemy pamiętać zawsze.

Dużym zainteresowaniem cieszą się wzory, na których konkretna data widnieje w formie cyfr rzymskich. Wiele osób chętnie umieszcza taki motyw na przedramieniu, karku, a nawet dłoniach. 

2. Tatuaże dla par- pinterest. Wspólne pasje

Tatuaż dla dwojga może dotyczyć pasji, która połączyła zakochanych, lub tej, która jest ciągle obecna w ich życiu. Miłość do gotowania, sportu, motocykli, książek, podróży- wymieniać można bez końca. Na stronach z inspiracjami, typu pinterest.com lub instagram.com, odnajdziemy mnóstwo pięknych wzorów! Jakie są tatuaże pasujące do siebie?

Nasze serce skradły wszelkie motywy z filmów, które oddają pasję do kina lub wskazują na to, iż para w jakimś stopniu utożsamia się z bohaterami. Mia Wallace i Vincent Vega tańczący twista w jednej ze scen filmu Quentina Tarantino to już klasyka. 

3. Tatuaż dla dwojga: podróżnicy

Odbycie wspólnej podróży potrafi niezwykle zbliżyć. Dni spędzone wyłącznie w towarzystwie ukochanej osoby, a wokół przepiękne krajobrazy, to marzenie wielu z par. Nic więc dziwnego, iż zakochani tak często chcą przyozdobić swoje ciało motywem, który nawiązuje do wspólnych wycieczek i odkrywania świata. Mapa, kompas, róża wiatrów, kotwica, samolot lub namiot to pomysły na minimalistyczne i niezwykle urocze tatuaże. 

4. Wytatuowane imiona 

Tatuaże pasujące do siebie mogą bazować na imieniu drugiej połówki. Niestety, ta decyzja jest niezwykle ryzykowna. Niejednokrotnie słyszymy o przypadkach, gdy wraz z końcem miłości pojawia się problem usunięcia tak oryginalnego tatuażu. Choć pomysł sam w sobie z pewnością jest dość romantyczny, warto przemyśleć tę kwestię przed wizytą w studio tatuażu. 

5. Tatuaż dla dwojga: jak z obrazka

Tatuaże dla par 2019. Kolejną z propozycji, do której coraz częściej zachęcają mistrzowie tatuażu, jest odwzorowanie fotografii w bardzo minimalistycznej formie. Wasze wspólne zdjęcie nie musi dłużej wyłącznie zalegać w albumie. Może zdobić wasze ciało.

Cienkie linie pozwalają na odrysowanie konturu, co w połączeniu z precyzją daje naprawdę zjawiskowy efekt. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tatuaż dla wojga
instagram.com @hellobigmcc

Jednym z najpopularniejszych motywów na tatuaż dla dwojga są widniejące na ciele, niezwykle istotne daty.