Dłoń może wiele powiedzieć ci o tym, jak potoczy się twoje życie. Czytanie z dłoni jest chyba znane nam wszystkim. Jest to praktyka znana na całym świecie, a wywodzi się po części z Indii, po części ze starożytnego Rzymu. Większość z nas zna podstawowe znaczenia poszczególnych linii, ale o tym na pewno nie widziałyście!

Linie serca, głowy, życia i losu, wszyscy o nich słyszeliśmy. Możemy wyczytać z nich najróżniejsze rzeczy, dotyczące naszej przyszłości. Okazuje się, że istnieje jeszcze jedna linia, którą nie każdy posiada, a która czyni cię wyjątkowym. Przyjrzyj się dokładnie swojej dłoni, czy masz linię Anioła Stróża?

Dłoń z dodatkową linią oznacza coś niezwykłego

Linia Anioła Stróża nazywana jest także ‚drugą linią życia’ i znajduje się przy głównej linii życia, od strony kciuka. Ci, którzy ją posiadają, mogą uważać się za prawdziwych wybrańców losu. Nie każdy ją ma, spójrz więc dokładnie na swoją dłoń, czy masz ją?

dłoń
pexels.com/@juanpphotoandvideo

Linia bliżej kciuka nazywana jest linią Anioła Stróża.

Osoby, które mają tę linię, powinny uważać się za szczęśliwców. Urodzone są pod szczęśliwą gwiazdą. Jeśli wszystko zawsze w życiu ci wychodzi, spójrz na swoją dłoń, może to jej zasługa? Jeśli masz tę linię na prawej ręce, oznacza to, że na swoje szczęście zapracujesz w ciągu życia, jeśli na lewej — otrzymujesz nieustanną pomoc od przodków.

Jak czytać z linii dłoni?

Czytanie z linii dłoni jest prawdziwą sztuką, można się jej jednak nauczyć. W czytaniu z dłoni przyjmuje się zazwyczaj zasadę, że u kobiet lewa ręka opisuje twoje cechy przyrodzone, a prawa to — co na co zapracowałaś sobie w życiu, warto to wiedzieć.

Kiedy już wiesz to, wystarczy zidentyfikować poszczególne linie — życia, głowy, serca i losu oraz odpowiednio zinterpretować ich kształt ich długość. Na całe szczęście, na temat chiromancji istnieje wiele internetowych poradników. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dłoń
pexels.com

Wróżenie z dłoni to stara tradycja.

dłoń
pexels.com

Jest znana na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. Zdjęcie ślubne, które mrozi krew w żyłach. Kobieta zauważyła na nim jeden szczegół po śmierci męża
  3. Mają trójkę dzieci i żyją z zasiłku. „Praca nie jest dla nas”
  4. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Prezydent Andrzej Duda
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

źródła: lolmania.eu, kobieco.pl

Poprzedni artykułJak wyglądać jak lalka? Modowe i makijażowe tricki
Następny artykułCzy koszule w kratkę są modne? TOP 16 najmodniejszych modeli
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego