Dłonie wiele mówią o naszej osobowości. Jednym z najprostszych sposobów na okrycie tajemnic dotyczących wnętrza człowieka jest zwrócenie uwagi na jego linie papilarne. Zdradzają one wiele, a jeśli układają się w specyficzny sposób, wszystko staje się jasne. Jak poznać temperament na podstawie dłoni? Podpowiadamy.

Jedną z pierwszych rzeczy, na które u nowo poznanych osób wielu z nas zwraca uwagę, są dłonie. Nic dziwnego, dzięki nim już na pierwszy rzut oka możemy ocenić, jak wiele nas łączy. Znajomość znaczeń układów linii papilarnych pozwala bez trudu rozszyfrować charakter naszego rozmówcy. Czy wiesz, co dłonie mówią o tobie?

Dłonie: linia serca

Nie wszyscy wierzą w skuteczność czytania z dłoni, ale są tacy, którzy czytają z nich jak z otwartej księgi. Jednym z najprostszych sposobów na poznanie osobowości, jest zwrócenie uwagi na charakterystyczną linię serca. Biegnie ona od krawędzi dłoni niemal do palca wskazującego.

dłonie
fot. Jeremy Yap, unsplash.com

Wiele osób korzysta z porad wróżek, aby dowiedzieć się, jakie tajemnice kryje ich linia serca. Oto kilka sprawdzonych sposobów, na poznanie pewnych cech charakteru dzięki jej układowi na obu dłoniach. Jak czytać z dłoni? Najlepszym sposobem na czytanie z dłoni jest ich złączenie w taki sposób, aby stykały się małymi palcami. To, czy charakterystyczne linie serca łączą się, daje nam odpowiedź na wiele pytań i odkrywa nieznane dotąd sekrety.

Osobowość na podstawie linii papilarnych

Jeśli linie na obu dłoniach łączą się, oznacza to, że osobowość jest stabilna. Tacy ludzie są rozsądni, sprawiedliwi, ale i wrażliwi. Dzięki empatii oraz wrodzonej delikatności szybko zjednują sobie wszystkich wokół, a ci chętnie słuchają ich rad. Na wszystkich szczęśliwców czeka spokojne życie u boku cudownych bliskich.

W przypadku kiedy linia na lewej dłoni jest wyżej niż na prawej, osoba jest niezależna, silna i bez trudu osiąga wyznaczone cele, ale potrzebuje też bliskości i ciepła. To urodzeni szefowie oraz doskonali, odpowiedzialni i czuli partnerzyJeśli linia serca na prawej ręce jest wyżej, wtedy mamy do czynienia z ognistym temperamentem. Tacy ludzie są niepokorni, uwielbiają wyzwania i towarzystwo podobnych, silnych charakterów. Zwykle idą pod prąd, dlatego nie przejmują się opinią innych, a ufają tylko sobie. Ich życie to gotowy scenariusz filmowy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dłonie
fot. Drew Hays, unsplash.com

Dłonie skrywają wiele tajemnic.

dłonie
fot. Diego PH, unsplash.com

Dzięki liniom papilarnym możemy wiele dowiedzieć się o osobowości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suszone owoce ze szkodliwym konserwantem. Przed zjedzeniem zastanów się dwa razy
  2. Babcia, która ma 79 lat i otworzyła lodziarnię. Marzenia nie mają daty ważnosci
  3. Filmy o gotowaniu, przy których z pewnością zgłodniejesz! 10 najlepszych propozycji na leniwy wieczór
  4. Co mówią o tobie twoje paznokcie? Ich kolor wiele zdradza!
  5. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułWnuczek uwielbianego muzyka zmarł po 10 dniach życia. Gwiazdor długo nie mógł poradzić sobie ze stratą
Następny artykułMąż Maryli Rodowicz przerywa milczenie: ”Pewnie nawet nie wie, że mogła zostać wdową”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.