Dłonie od czasów starożytnych uznawane są za zapis naszych losów. Umiejętnie odczytane linie wskazują na wiele aspektów życia ich właściciela. Tylko 3% populacji ludzkiej ma na wnętrzach obu dłoni charakterystyczny X. To symbol ogromnego sukcesu na naprawdę ogromną skalę.

Dłonie mogą wiele powiedzieć o naszej przyszłości. Czytaniem z ich wnętrza człowiek zajmuje się od wieków. Są więc jasne dowody na to, że szczęśliwy posiadacz X na swych dłoniach to osoba skazana na niebywały sukces.

Dłonie – zapis naszego sukcesu

Chiromacja, czyli wróżenie z wnętrza dłoni to praktyka znana od starożytności. Na podstawie tego, co mówiły dłonie, wybierano wodzów czy powierzano trudne zadania, od których zależały losy państwa. Posiadanie litery x na obu dłoniach było i jest do dziś rzadkością. Jak wykazały badania, tę cechę posiadał Aleksander Wielki czy Abraham Lincoln.

Ich osobowość jest na tyle silna, że bez zbędnych wysiłków stają się przywódcami i mają wpływ na losy wielu ludzi, a nawet całego świata. By sprawdzić, czy to twierdzenie jest słuszne, na Uniwersytecie Moskiewskim przeprowadzono badania na ten temat. Wyniki były zadziwiające.

  1. Polki oszalały na punkcie „magicznego” mydła. Jest już w Biedronce i to w kilkakrotnie niższej, powalającej cenie
  2. Prowadzący „Fakty” w TVN zaskoczył wszystkich widzów. Na końcu powiedział kilka gorzkich słów
  3. Łukasz Szumowski zmieni stanowisko? Jest pomysł podniesienia go do wyższej rangi, wiemy do jakiej

Wiele wyjątkowych osobowości

Jak podaje onet.pl badania na Uniwersytecie Moskiewskim miały zaskakujące wyniki. Przeanalizowano związek między literą X na obu dłoniach a losami ich posiadaczy. Okazało się, że wiele wpływowych osobistości miało tę właśnie cechę.

Wynika z tego jasno, że posiadacze litery x na obu dłoniach to bardzo silne osobistości, niemuszące w żaden sposób starać się o władzę czy czyjekolwiek zwierzchnictwo. Mają to w genach i szybko stają się przywódcami. Ich działania są dalekosiężne, są to osoby bardzo wpływowe i potrafiące zmienić życie wielu ludzi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dłonie
fot. unsplash.com/ Joel Mottk

Od zawsze wierzono, że w dłoniach jest zapisany nasz los. Dzięki biegnącym po nich liniom możemy się wiele dowiedzieć na swój temat.

dłonie
fot. unsplash.com

Jeśli na obu Twoich dłoniach, znajduje się taki X, możesz być pewna, że jesteś skazana na sukces. Zresztą funkcję lidera pełnisz już z pewnością od wczesnego dzieciństwa. Masz to po prostu we krwi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  2. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  3. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu razem? Mamy ich wspólne zdjęcie, powstało w domu gwiazdora
  4. Owczarek niemiecki zawołał właściciela i domagał się jedzenia. Komiczne wideo podbija sieć
  5. Wracają obowiązkowe szczepienia dzieci. Podano dokładny termin, rodzice muszą być przygotowani
  6. Pilna ewakuacja zakażonych z polskiego DPS. Nie żyje już co najmniej 7 osób

Źródło: onet.pl

Poprzedni artykułJak dbać o włosy. Zasady, których warto przestrzegać
Następny artykułWirusolog z Wuhan przysięga na własne życie. Chodzi o informację, jak powstał koronawirus
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.