Długie włosy to w naszej kulturze od wielu lat symbol kobiecości i zmysłowości. Nadal wielu panów dużo bardziej preferuje kobiety z dłuższymi włosami od tych, które noszą krótkie fryzury. Długie włosy, szczupłe nogi, sukienki, tak wyglądają prawdziwe atrakcyjne kobiety, deklaruje na jednym z forów internetowych Krystian.

Jeden z mężczyzn postanowił podzielić się swoimi preferencjami co do wyglądu kobiet na jednym z forów. Nie spodziewał się, że wywoła taką burzę. Zdania były podzielone. Ale co ciekawsze, jego wpis otrzymał dużo więcej komentarzy od samych kobiet.

Długie włosy to ideał dla wielu mężczyzn

Krystian postanowił napisać, co uważa o dzisiejszych, współczesnych kobietach. Zrobił to w dość osobliwy i kontrowersyjny sposób.

— Do czego ten świat zmierza. Kiedy tylko wychodzę na miasto, coraz częściej widzę ładne z buzi kobiety, które noszą fryzury obcięte za ucho, swoje kształty ukrywają pod workowatymi ubraniami i w ogóle dążą do tego, by być takie nowoczesne i wyzwolone — żali się chłopak.

— Długie włosy, szczupłe nogi, sukienki, tak wyglądają prawdziwe atrakcyjne kobiety, a nie jakieś fryzury „na chłopaka” i za duże męskie bluzy. Ani to kobiece, ani atrakcyjne, ani pociągające. Kobieta ma wyglądać jak kobieta — czytamy dalej.

  1. Grupa krwi wpływa na przebieg zakażenia COVID-19. Jedna jest mniej narażona na chorobę
  2. Lekarze biją na alarm. Bezobjawowe przejście Covid-19 ma poważne konsekwencje dla zdrowia
  3. Nowe zasady w L4. Nadchodzi wielka rewolucja w zwolnieniach lekarskich, Polacy będą wniebowzięci

Szybka i stanowcza reakcja płci pięknej

Krystian nie spodziewał się, że jego post będzie tak chętnie komentowany. Niestety opinie nie były zazwyczaj przychylne. Pisało do niego mnóstwo oburzonych kobiet.

— Każda z nas ma prawo wyglądać, jak chce. Co nas interesuje, że jakiemuś paniczowi się akurat nie spodoba? Poza tym krótkie włosy są bardzo praktyczne — komentuje jedna z internautek.

— O matko, myślałam, że taka stereotypizacja już nie istnieje. A jednak. Polecam Panu cofnąć się do średniowiecza, tam by Pana doskonale zrozumieli. XXI wiek rządzi się swoimi prawami — pisze druga.

A wy co uważacie o takim „ideale” kobiet?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

długie włosy
fot. pixabay.com/DzeeShah

Dla wielu panów długie włosy to podstawa atrakcyjnego wyglądu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna plaga we Wrocławiu. Mieszkańcy są przerażeni, boją się o siebie i psy
  2. Zostało już tylko kilkanaście godzin. Połowa Polski musi się przygotować. Wszystko się zmieni. Polaków i turystów z zagranicy czekają utrudnienia
  3. Rzeczy z pokoju ich córki zaczęły nagle znikać. Zainstalowali kamerę, na widok scen z wideo przeżyli wstrząs
  4. Już od jutra zamknięte baseny, siłownie i aquaparki. Nowe obostrzenia wchodzą w życie
  5. Dominika Gwit rozpaliła internet do czerwoności. W sieci pojawiło się jej zdjęcie z sypialni, co za ciało
  6. Jessica z „Rolnik szuka żony” zmieniła się nie do poznania i otworzyła własny biznes. Fani nie szczędzą jej komplementów

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułNFZ wydał komunikat do Polaków. Nakaz ograniczenia świadczeń medycznych
Następny artykułGwiazda „Tańca z Gwiazdami” ma koronawirusa. Prawda właśnie wyszła na jaw
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl