Michał Szpak zadziwił wszystkich swoją przemianą. Gwiazdor pozbył się długich włosów, które stanowiły jego wizytówkę. Nową fryzurę zaprezentował na gali Empiku. Efekt jest piorunujący.

Michał Szpak już niejednokrotnie udowodnił, że niestraszne mu opinie i komentarze nieprzychylnych osób. Gwiazdor uwielbia zaskakiwać nietuzinkowym stylem i wspaniałymi, odważnymi, barwnymi kreacjami oraz makijażem czy fryzurą.

O tym, jak wszechstronnym jest artystą, może świadczyć wachlarz stylów muzycznych, po którym porusza się bez najmniejszego trudu. Zwycięzca Festiwalu Piosenki Rosyjskiej („oczy czarne”) z upodobaniem wykonywał także utwory Czesława Niemena czy Maanamu. Zaś jego autorskie piosenki potrafią zawierać w sobie zarówno rockowy pazur, jak i jazzowy sznyt.

Michał Szpak pokazał nową fryzurę na gali

Michał szpak uwielbia błyszczeć w towarzystwie. Nie dziwi więc entuzjazm, z jakim pochwalił się na Instagramie zaproszeniem na galę Bestsellerów Empiku 2021, gdzie miał pełnić rolę gospodarza.

Jestem dziś prezenterkiem dla @empikcom. Dawajcie znać czy podołam — zapowiedział.

Już po komentarzach fanów można było wywnioskować, że Michał Szpak swoim występem wzbudził zachwyt. Internauci chwalili luźny styl, profesjonalizm i odwagę.

Ach, pełna profeska i ten Twój naturalny luz… Dałeś radę koncertowo. Nie mogło być inaczej — mogliśmy przeczytać pod wpisem.

Okazało się, że gala była także wspaniałym pretekstem do pokazania się w zupełnie nowej odsłonie. Michał Szpak zrezygnował ze swoich charakterystycznych, długich pukli. Takiej fryzury jeszcze u niego nie było. Uczesanie wygląda naprawdę oryginalnie i pasuje do nietuzinkowego stylu gwiazdora.

Michał Szpak postawił na delikatne koczki, zostawiając zaledwie kilka luźnych kosmyków spływających na ramiona.

Pod postem pojawiło się kilka niepochlebnych komentarzy, jak również zarzuty, że gwiazdor woli zdobywać rozgłos ubiorem niż talentem.

Michał Szpak
Fot. screen: Instagram/jastrzabpost.pl

Jednak wiele osób pochwaliło odważną zmianę i potwierdziło, że nowa stylizacja niezwykle dobrze prezentuje się na artyście. Niektórzy zwrócili także uwagę na ubiór, nazywając go „ciekawą, futurystyczną aranżacją”.

Bardzo mi się podoba nowe wcielenie mojego kochanego Michała fryzura i stylizacja jest ekstra wystrzałowa i odważna — komentowali fani.

A wam jak się podoba?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Stało się, radości nie ma końca. Aleksandra Kwaśniewska zasypana życzeniami z całej Polski
  2. Krystyna Pawłowicz jak syrena wynurza się z basenu. Aż ciężko uwierzyć, że ma 69 lat
  3. Długie włosy Michała Szpaka zniknęły. Niewiarygodne, co artysta zrobił sobie na głowie

Źródło: Interia Muzyka

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl